slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+2
Tinuviel
betterthanthis
6 posters

Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 3]

1Kaj ste danes jedle? Empty Kaj ste danes jedle? Ned Jul 25, 2010 2:10 pm

betterthanthis

betterthanthis

zajtrk: prespala
kosilo: riba na lešo, blitva, krompir
(mela sem dvojno kosilo; ob treh 1x pa ob petih še 1x isto)
en kup malic: maline, borovnice, kos kremaste čokoladne tortice, 3 nektarine, fitness žitarice
večerja: čokolino s posnetim mlekom

tko, zdej boste pa vrjetno vse tekle do wc-ja bruhat, ko ste prebrale kaj vse sem jaz danes pojedla. Rolling Eyes ampak moram pa proznati, da nisem najbolj zadovoljna s tem. rada bi imela 5 obrokov na dan, ampak mi to preprosto ne uspeva. non-stop jem! hrana je moja droga.. nočem stradat in tudi ne bom, rada bi imela redne, raznolike in predvsem zdrave, malokalorične obroke in jedla bi omejeno. ne, da sem vedno lačna, ampak ko pomislim na hrano imam hudo potrebo, da dam nekaj v usta. Neutral Shocked ahhh, bo že bolje.

2Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:49 pm

Tinuviel

Tinuviel

Hej Smile
Jaz tut nimam nobene prehrambene bolezni, ene 5-6 kg mi manjka da bi mela npr raven trebuh (mam mal preveč trebuha in stegen - to vem, ker sem včas atletiko trenirala in sm mela čudovito postavo). Prjavla sm se v bistvu, ker mam isti ''problem'' kot ti, velikrat mislm na hrano in npr zdele mam zlooo močno potrebo po njej, najbrž bom šla kej pojest :/ pa vem da tok pozn to res ni zdravo.
Eh, ja

edit - ura je 10 do 10h

3Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:51 pm

Nejc



Če je hrana droga, sem jaz narko-boss

4Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:52 pm

Nejc



Tinuviel je napisal/a:Hej Smile
Jaz tut nimam nobene prehrambene bolezni, ene 5-6 kg mi manjka da bi mela npr raven trebuh (mam mal preveč trebuha in stegen - to vem, ker sem včas atletiko trenirala in sm mela čudovito postavo). Prjavla sm se v bistvu, ker mam isti ''problem'' kot ti, velikrat mislm na hrano in npr zdele mam zlooo močno potrebo po njej, najbrž bom šla kej pojest :/ pa vem da tok pozn to res ni zdravo.
Eh, ja

edit - ura je 10 do 10h
Nažeri se z vato, popij 2 l vode pa boš sita za mesec dni.

5Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:55 pm

Tinuviel

Tinuviel

Ej hvala, čakam raj kakšen pameten odgovor Wink

6Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:55 pm

betterthanthis

betterthanthis

Tinuviel je napisal/a:Hej Smile
Jaz tut nimam nobene prehrambene bolezni, ene 5-6 kg mi manjka da bi mela npr raven trebuh (mam mal preveč trebuha in stegen - to vem, ker sem včas atletiko trenirala in sm mela čudovito postavo). Prjavla sm se v bistvu, ker mam isti ''problem'' kot ti, velikrat mislm na hrano in npr zdele mam zlooo močno potrebo po njej, najbrž bom šla kej pojest :/ pa vem da tok pozn to res ni zdravo.
Eh, ja

edit - ura je 10 do 10h

no, vsaj ena podobna. vsaj ena normalna, lmfao! Razz

7Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:59 pm

Tinuviel

Tinuviel

Ma ne vem kaj nej sploh Very Happy Ker dejansko pol ure po kosilu (ne najem se do konca, recmo 70%) kr pomislm na kšno hrano in dobim občutek lakote. Ne razumem, a je to kšna hormonalna fora al kaj...? :O Very Happy

8Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:00 pm

Nejc



Tinuviel je napisal/a:Ma ne vem kaj nej sploh Very Happy Ker dejansko pol ure po kosilu (ne najem se do konca, recmo 70%) kr pomislm na kšno hrano in dobim občutek lakote. Ne razumem, a je to kšna hormonalna fora al kaj...? :O Very Happy
Očitno ne poješ dovolj. Tvoj center za lakoto je odvisen od tega, kako se razširi želodec in kakšen je nivo glukoze v krvi. Če je karkoli od tega nizko, si lačna.
Lahko je pa tudi psihične narave, torej da ti je dolgčas.

9Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:02 pm

betterthanthis

betterthanthis

Tinuviel je napisal/a:Ma ne vem kaj nej sploh Very Happy Ker dejansko pol ure po kosilu (ne najem se do konca, recmo 70%) kr pomislm na kšno hrano in dobim občutek lakote. Ne razumem, a je to kšna hormonalna fora al kaj...? :O Very Happy

hormoni, hormoni.. xD ne, hecam se!
js pa nisem lačna. js jem, ker mi je dolgčas, ker nimam kaj pametnega za delat.
pa ker mi je fino. Razz čez dan se moram pač zaposlit in potem ne mislim tolk na hrano. drugač pa so sladkarije moja slabost.

10Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:07 pm

Tinuviel

Tinuviel

Aha, hvala. Najbrž jem neuravnoteženo, pol mi pa določene snovi manjkajo, in mi ''zapašejo''. Dolgčas mi je pa res. Bo treba mal spremenit Smile

Heheh, moja tut... + zlo rada pečem mafine, zdej pa ni šole in ni kej za delat, jih ene 2x na teden spečem. In res so ubijalsko dobri, se morm včas kr nazaj držat Razz (v testo zmiksaš maline + ko je testo že v pekaču, v vsak muffin-to-be porineš košček čokolade, pa daš še eno žličko testa čez) Very Happy
Se bom vpisala na kakšn šport, pa bom pol manj jedla in več športala. Rada bi svojo staro postavo nazaj - raven trebušček Very Happy

11Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:10 pm

betterthanthis

betterthanthis

Tinuviel je napisal/a:Aha, hvala. Najbrž jem neuravnoteženo, pol mi pa določene snovi manjkajo, in mi ''zapašejo''. Dolgčas mi je pa res. Bo treba mal spremenit Smile

Heheh, moja tut... + zlo rada pečem mafine, zdej pa ni šole in ni kej za delat, jih ene 2x na teden spečem. In res so ubijalsko dobri, se morm včas kr nazaj držat Razz (v testo zmiksaš maline + ko je testo že v pekaču, v vsak muffin-to-be porineš košček čokolade, pa daš še eno žličko testa čez) Very Happy
Se bom vpisala na kakšn šport, pa bom pol manj jedla in več športala. Rada bi svojo staro postavo nazaj - raven trebušček Very Happy

js tut jem bolj neuravnoteženo, ker sploh nimam idej, kaj bi lahko zdravega + nekaloričnega jedla.
glede muffinov; js delam včasih tiste iz vrečke. ko vse zmiksaš, daš v posodice pa zapečeš. enostavno, fino pa redilno.

od kod pa si btw? kr se mi zdi, da bi lahk bla iz mojih koncev. Razz

12Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:14 pm

Tinuviel

Tinuviel

Iz Lj, pa ti?
Sva iz istih mentalnih koncev, zgleda Very Happy
Mam nekak iste cilje glede prehranjevanja kt ti, sam ko pa pride do tega, da bi blo treba sadje jest (če se odločim da bom za zajtrk), si pa raj vzamem kašn kos kruha pa dam tuno gor Embarassed

13Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:18 pm

Nejc



Tinuviel je napisal/a:Iz Lj, pa ti?
Sva iz istih mentalnih koncev, zgleda Very Happy
Mam nekak iste cilje glede prehranjevanja kt ti, sam ko pa pride do tega, da bi blo treba sadje jest (če se odločim da bom za zajtrk), si pa raj vzamem kašn kos kruha pa dam tuno gor Embarassed
A jo ubiješ prej ali živo poješ?

14Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:20 pm

betterthanthis

betterthanthis

Tinuviel je napisal/a:Iz Lj, pa ti?
Sva iz istih mentalnih koncev, zgleda Very Happy
Mam nekak iste cilje glede prehranjevanja kt ti, sam ko pa pride do tega, da bi blo treba sadje jest (če se odločim da bom za zajtrk), si pa raj vzamem kašn kos kruha pa dam tuno gor Embarassed

Včasih sm živela v Lj, zdej sm Dolenjka. Very Happy
O jaaa, kruh pa tuna je zakon! Ampak sm se temu kr odpovedala. Zajtrk ponavadi prespim in mam kr kosilo. Če pa ga ujamem, si nardim čokolino, nesquik al pa fitness žitarice. Na začetku je bla kriza, ampak se navadiš. Najtežje se je blo odpovedat nutelli, ker sm jo vsak dan z žlico pojedla celo veliko steklenico. Sam vstrajat moreš pa bo.. Ampak, da bi stradala pa ni šans. Rajš debela kot pa uničena.

15Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:31 pm

Tinuviel

Tinuviel

Omg, tok nutele? Very Happy Jst dejansko ne morem, ker je to preveč cukra naenkrat zame Very Happy
Jst zadnje cajte za zajtrk jem rogljiček, ker majo v eni pekarni tle božanske, res ne da se opisat kok je to dobr Razz in si ne morm pomagat da ga ne bi kupila zjutri.
Mah jst sploh ne bi delala primerjave med debelim in uničenim, oboje je slabo. Surprised

16Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:37 pm

betterthanthis

betterthanthis

Tinuviel je napisal/a:Omg, tok nutele? Very Happy Jst dejansko ne morem, ker je to preveč cukra naenkrat zame Very Happy
Jst zadnje cajte za zajtrk jem rogljiček, ker majo v eni pekarni tle božanske, res ne da se opisat kok je to dobr Razz in si ne morm pomagat da ga ne bi kupila zjutri.
Mah jst sploh ne bi delala primerjave med debelim in uničenim, oboje je slabo. Surprised

js sploh v pekarne pa slaščičarne ne hodim, ker bi pol pokupla vse kar vidim. Neutral
drugač pa rečejo, da debeli ljudje srečni ljudje. ...sam pol pa ni spet tok slabo, hehe.

17Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:38 pm

Nejc



betterthanthis je napisal/a:
Tinuviel je napisal/a:Omg, tok nutele? Very Happy Jst dejansko ne morem, ker je to preveč cukra naenkrat zame Very Happy
Jst zadnje cajte za zajtrk jem rogljiček, ker majo v eni pekarni tle božanske, res ne da se opisat kok je to dobr Razz in si ne morm pomagat da ga ne bi kupila zjutri.
Mah jst sploh ne bi delala primerjave med debelim in uničenim, oboje je slabo. Surprised

js sploh v pekarne pa slaščičarne ne hodim, ker bi pol pokupla vse kar vidim. Neutral
drugač pa rečejo, da debeli ljudje srečni ljudje. ...sam pol pa ni spet tok slabo, hehe.
Jaz nisem bil srečen, ko sem bil debel. No, debel ni izraz, močnejši sem bil. Enostavno nisi zadovoljen sam s sabo.
Tako, da se mi zdi, da ta teorija odpade.

18Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:39 pm

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:
Tinuviel je napisal/a:Omg, tok nutele? Very Happy Jst dejansko ne morem, ker je to preveč cukra naenkrat zame Very Happy
Jst zadnje cajte za zajtrk jem rogljiček, ker majo v eni pekarni tle božanske, res ne da se opisat kok je to dobr Razz in si ne morm pomagat da ga ne bi kupila zjutri.
Mah jst sploh ne bi delala primerjave med debelim in uničenim, oboje je slabo. Surprised

js sploh v pekarne pa slaščičarne ne hodim, ker bi pol pokupla vse kar vidim. Neutral
drugač pa rečejo, da debeli ljudje srečni ljudje. ...sam pol pa ni spet tok slabo, hehe.
Jaz nisem bil srečen, ko sem bil debel. No, debel ni izraz, močnejši sem bil. Enostavno nisi zadovoljen sam s sabo.
Tako, da se mi zdi, da ta teorija odpade.

a te koščene suhice so pa srečne pa zadovolne same s sabo?

19Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:40 pm

Nejc



Mislim, da so.. In to je problem.

20Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:43 pm

Tinuviel

Tinuviel

Ja, so. Pomojm je to tko - ko smo mi mal lačni, se počutmo prijetno, one so pa ful lačne, in ko premagajo bolečine na začetku, jim to da ful občutek zadovoljstva. Pač stopnjevan od zdrave lakote pred obroki...

21Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:45 pm

Nejc



Če želodčna kislina nima kaj obdelovati, začne nažirati želodčno sluznico.
Želodčne razjede, juhuhu

22Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:46 pm

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:Mislim, da so.. In to je problem.

mmmm, pomojem niso. ker vedno hočejo več! nikol jim ni dost, nimajo mej.

23Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:47 pm

Tinuviel

Tinuviel

Ja sej, in pol so zadovoljne, ko jim rata.

Sej pravm - bolečine prvih par dni. To sm kislino misnla.

24Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:52 pm

Nejc



Izogibat se Nutelle, vsebuje tolko maščob in sladkorja, da so jo v Italiji hoteli prepovedati, ker ne ustreza evropskim standardom o prehrambenih izdelkih.

25Kaj ste danes jedle? Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:52 pm

Nejc



Tinuviel je napisal/a:Ja sej, in pol so zadovoljne, ko jim rata.

Sej pravm - bolečine prvih par dni. To sm kislino misnla.
Tak hitro pa spet ni, hehe..

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 3]

Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu