slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+2
Tinuviel
betterthanthis
6 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 3]

26Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:55 pm

Tinuviel

Tinuviel

A res al kaj? Hm.. No sej jo redko jem, včasih na pačačinkah Smile

Ja več kot par dni ne more trajat, sej pol nekak otopiš.. Čez čas se pa itak vrne, spet za par dni

27Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:57 pm

Nejc



Tinuviel je napisal/a:A res al kaj? Hm.. No sej jo redko jem, včasih na pačačinkah Smile

Ja več kot par dni ne more trajat, sej pol nekak otopiš.. Čez čas se pa itak vrne, spet za par dni
Resno. Nutella= kalorični dinamit.
Priporočam kak drug eurokrem.

28Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:59 pm

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:
Tinuviel je napisal/a:A res al kaj? Hm.. No sej jo redko jem, včasih na pačačinkah Smile

Ja več kot par dni ne more trajat, sej pol nekak otopiš.. Čez čas se pa itak vrne, spet za par dni
Resno. Nutella= kalorični dinamit.
Priporočam kak drug eurokrem.

čokolinov eurokrem je še hujši pomoje. na njem se prou vidijo luže maščob. xD vsaj js jih vidim, hehe.

29Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 3:04 pm

Tinuviel

Tinuviel

Heheh, ma najbolš je, če na parni kopeli stopiš mal temne čokolade, doliješ maaal sladke smetane (tok da je bolj tekoče), dobr premešaš, da je vse enotno. To je booooooooožansko Very Happy

30Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 3:49 pm

Karamela

Karamela

ej! kva spamate!

Z - cokolino (ob petih zu3 - pred sihtom an)
M - sendvic
K - pohan piscanc & francoska solata
M - 2 cokoladna roglicka
V - gres

31Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 4:18 pm

Tinuviel

Tinuviel

Nč ne spammamo, forum je namenjen temu, da pišeš in izražaš svoja mnenja.

32Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 4:19 pm

Tinuviel

Tinuviel

Karamela je napisal/a:ej! kva spamate!

Z - cokolino (ob petih zu3 - pred sihtom an)
M - sendvic
K - pohan piscanc & francoska solata
M - 2 cokoladna roglicka
V - gres

Kok ti ješ Surprised še jst ne jem tok, pa nism suha Very Happy

33Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 9:29 pm

Karamela

Karamela

zdej ja. preducerejsnem je biu se forum za pomoc & tekmovanje anoreksicnih in bulimisticnih zensk itd. pa sej tko kot je zdej je cist fino.
ta spamanje je bil mislen sarkasticno (;

to bom vzela kot kompliment O.o xD.

34Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 27, 2010 4:19 am

Tinuviel

Tinuviel

Haha, če maš uredu postavo je vseen Smile
Ma sej so še zmer nore ženske tle gor...

Evo še jst napišem: Čokoladen rogljiček, skodelca čiste juhe, 1 čokoladen bombon ^^

35Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 27, 2010 7:15 am

Karamela

Karamela

mam kr sreco.
ma bedno je to no. neki bluzijo da so boune pa so se sele na nou forumu prdruzle ker bi rade shujsale -.^

vglavnem..
Z - 2 roglicka
K - kruh & namaz & salama & milka.
V- je ne bo ker bom sla zgodej spat (:

36Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 27, 2010 10:04 am

Tinuviel

Tinuviel

Mislš da ti bo ratal zgodi it spat? Jst se velikrat odločm da bom šla, pa me zmer pol kej zamot Razz

Evo jst sm pojedla še ene par čokoladnih bonbonov. Ker sm mela rojstn dan pred enim tednom, pa sm bonboniere dobila.. Very Happy
Aja, pa kupljen mlečni riž. Njam njam <3

Same sladkarije jem :S Bom zdele šla kšno nektarino al pa jabolko, da še mal vitaminov vnesem Razz

37Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 27, 2010 10:33 am

Karamela

Karamela

Tinuviel je napisal/a:Mislš da ti bo ratal zgodi it spat? Jst se velikrat odločm da bom šla, pa me zmer pol kej zamot Razz

Evo jst sm pojedla še ene par čokoladnih bonbonov. Ker sm mela rojstn dan pred enim tednom, pa sm bonboniere dobila.. Very Happy
Aja, pa kupljen mlečni riž. Njam njam <3

Same sladkarije jem :S Bom zdele šla kšno nektarino al pa jabolko, da še mal vitaminov vnesem Razz

hehe mas res. ceprou bi mogla it glede na to da morm jutr ob pol petih za na siht ustat xD.

waa! mlecn riz <33

V - jajca s kislo smetano (:

38Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 27, 2010 10:45 am

fashion*SLAVE

fashion*SLAVE

živjo!

first of all, jst sm nova tukej and me like it a lot!! Smile
pregledala sm že use tuje spletne pro-ana strani in presrečna sm da sm našla še slovensko!

jst imam bulimijo že 2 leti, ampak se privajam bolj na anoreksijo zdaj. to bruhanje se mi ne zdi preveč zanesljivo Smile

no da dam še jst primernejšo objavo pod naslov tega foruma:

danes zjutraj sem šla v šoping center na eno KAVICO (brez cukra in mleka!)
potem za kosilo sem šla kupit limone in si naredila LIMONADO (brez cukra!)
potem pa takoj spat!! sem ena tistih srečnic, ki lahko zaspi lačna in tako ne misli na hrano! Smile
pred parimi minutami sem se zbudila in si nameravm naresti še eno LIMONADO and that's all for today! Smile


prav tuki sm prebrala, da je baje limonada ful dobra za hujšanje... tko da bom nasljednjih par tednov kar kisla Smile Smile


veselim se druženja z vami! byee

39Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 27, 2010 10:47 am

Karamela

Karamela

welcome.

40Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 27, 2010 1:04 pm

Nejc



fashion*SLAVE je napisal/a:živjo!

first of all, jst sm nova tukej and me like it a lot!! Smile
pregledala sm že use tuje spletne pro-ana strani in presrečna sm da sm našla še slovensko!

jst imam bulimijo že 2 leti, ampak se privajam bolj na anoreksijo zdaj. to bruhanje se mi ne zdi preveč zanesljivo Smile

no da dam še jst primernejšo objavo pod naslov tega foruma:

danes zjutraj sem šla v šoping center na eno KAVICO (brez cukra in mleka!)
potem za kosilo sem šla kupit limone in si naredila LIMONADO (brez cukra!)
potem pa takoj spat!! sem ena tistih srečnic, ki lahko zaspi lačna in tako ne misli na hrano! Smile
pred parimi minutami sem se zbudila in si nameravm naresti še eno LIMONADO and that's all for today! Smile


prav tuki sm prebrala, da je baje limonada ful dobra za hujšanje... tko da bom nasljednjih par tednov kar kisla Smile Smile


veselim se druženja z vami! byee
Haha, katastrofa.. Ljudje me vedno znova presenečajo..

41Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 27, 2010 2:03 pm

Karamela

Karamela

@fashion*SLAVE - hvala za nasvet. ju3 bom ceu dan pila limonado. porocam o rezultatih.

42Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 28, 2010 11:12 am

Tinuviel

Tinuviel

Upam da se zajebavaš..?

Te babe se mi zdijo totalno neumne, ker misljo da so v enem al dveh dneh shujšale kšno kilo. To pač ni možno Very Happy to je nihanje teže glede na to kaj spiješ/poješ

43Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 28, 2010 11:17 am

Karamela

Karamela

Tinuviel je napisal/a:Upam da se zajebavaš..?

Te babe se mi zdijo totalno neumne, ker misljo da so v enem al dveh dneh shujšale kšno kilo. To pač ni možno Very Happy to je nihanje teže glede na to kaj spiješ/poješ

ne.. zakaj bi se zajebavala? (: kaj pa ce bi skp probale? tko mau.. za motivacijo! (:

44Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 28, 2010 11:21 am

Tinuviel

Tinuviel

Že zato, ker od enega dneva pitja limonade ne bo nobenih rezultatov. Pa upam da boš še kej jedla, ne samo pila limonado Razz

Jst mal berem po internetu zdej o tem, pa sm se odločila da bom tut jst začela limonado pit Very Happy Baje tut izboljša kožo, prebavo...

Limonska dieta

45Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 28, 2010 11:27 am

Karamela

Karamela

Tinuviel je napisal/a:Že zato, ker od enega dneva pitja limonade ne bo nobenih rezultatov. Pa upam da boš še kej jedla, ne samo pila limonado Razz

Jst mal berem po internetu zdej o tem, pa sm se odločila da bom tut jst začela limonado pit Very Happy Baje tut izboljša kožo, prebavo...

Limonska dieta

pa toj sala no ): sm misnla da bos sodelovala ^^

sej limonada je drgac cist kul. jz k sm jo pila vcas tko zu3 sam sm si jo skoz nrdila brez cukra k mi res sede tak mau kiselkast okus (: me pa skoz zacne scemet v ustih k pomislm na limone hehe.

Z - cokolino. zemla - salama & namaz. 2 roglicka.
K - keksolino. skutini strukli <3 & domaci piskoti.

to bo pa pomoje za donc.

46Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 28, 2010 11:34 am

Tinuviel

Tinuviel

Aja Razz Jst jo tut brez cukra pijem. Sladka mi je fuuuuj bounce
Jst bi jo vsak dan pila, sam je treba z roko ožemat, nimamo električnega ožemalnika, pa je mal mučno.

Z: kornfleks+jogurt
K: špinačni tortelini s pestom+sojin polpet

Vmes pa še miljon čokoladnih bonbonov.. Very Happy

47Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 28, 2010 11:39 am

Karamela

Karamela

mi smo ga mel pa sej pokvaru zahvaljujoc tamali & bratrancu xD. prou butast je pol peske vn pobirat -.-"

drgac pa ful dobr clank! to glede limonine lupince nism vedla. ucas jo dodam k pecem kej sam ne opazm lih neke razlike ce je v pecivu al pa ce je ni.

sj cokolada je zdrava (:

48Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 28, 2010 12:08 pm

Tinuviel

Tinuviel

Ja, v majhnih količinah - temna Razz

Pa sej se pozna mal arome Smile Sam to je treba pazt da maš bio limone, neškropljene. Da ne daješ tistih strupov not alien

49Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 28, 2010 12:09 pm

Karamela

Karamela

100%! - najbolsa je (:

jah no jz mam merkatorjeve. ne vem kok je to kej bio -.-"

50Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 29, 2010 8:56 am

Acer



Ne vem kako nameravate shušat, k pa se skos nažirate s čokoladnimi stvarmi.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 3]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu