slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ...

+15
broken
Ninchy
*KristinA*
Bejb
kristal
Srčk.
anii
mala
Maiia.
nina
Anja*
*bad girl*
lucya
pia...
Christine
19 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ... Empty Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ... Sob Jul 04, 2009 5:10 am

Christine

Christine

Tole temo sem odprla z namenom, da bomo sem pisale ko bi rade sle kaj pojest, pa bomo sem napisale kako se pocutimo, zakaj bi jedle in kaj bi jedle...

Jaz bi sedajle pojedla dimljen sir in tisti mehki kruhek ki je v predalu. Potem bi sla po sladoled in se ga najedla do nezavesti... ampak ne bom, ne smem. Moram vztrajat. Ce mi uspe danes, mi bo tudi jutri.
Za kosilo imam namen pojesti samo malo. Nic kruha, hvalabogu da ne bo nobenega krompirja. Sovrazim krompir v vseh oblikah. Redilna zadeva. Pojedla bom samo 4 ali 5 cevapcicev in nekaj kosckov svezega paradiznika. Ce me bojo domaci cudno gledali, bom pac rekla da hujsam... naj me pustijo na miru. Potem ne bi smela nic vec pojesti, ampak kar malo dvomim da mi bo uspelo. Mogoce si bom skuhala sadni caj ali pa zelenega z vanilijo in ga spila namesto vecerje. Do takrat pa samo voda, voda, voda...Gibanje? Par trebusnjakov in ce ne bo zvecer spet kazalo na dez in nevihte, bom sla na kolo. Pa ucit bi se mogla, tipkat seminarsko...Veliko za zamotit se. Upam da mi uspe.

Nekako tako naj bi zgledala ta tema, sej ste dojele point ane. Zdej pa pisat!!! Bodmo druga drugi v motivacijo. Tud ce eni spodleti, naj bo to drugi samo v motivacijo - JAZ BOM PA BOLJSA!!! Got it? Very Happy

pia...

pia...

sovrazm se! ura je 12, pojedla sm pomoje vec kalorij kot bi lahko v celem dnevu, al pa 2 dnevih. pocutm se kot najvecji najbl zavaljen balon in bi se najraj skrila pod postlo pa en bi prsla vn dokler ne bi bla dost mocna da bi dosegla tist kar hocm Sad

ne morm vrjet Sad Sad

lucya

lucya

Zdravo nova sm tuki!
Ugl....nemorm se več gledat....odkar so počitnce in nevem kaj bi sama s sabo se samo še redim....avgusta se mi začnejo treningi in trener me bo ubiu če nebom prej sama sebe.....drugače je ana moja redna spremlevalka že en lep čas odkar sem ratala zakompleksana sama s sabo in odkar mi na treningih morijo o teži....mogoče če se nebi ukvarjala z baletom nebi bila na temu forumu.....samo sebe ne prenašam več.....in vidm da mi gredo zadeve iz rok.....ju3 začnem enotedenski post....če je kera z mano?.....nemorem več tko naprej.....

*bad girl*

*bad girl*

dobrodošla na forumu!!!

ja jst sm tut za enotedenski post...(sam 1 kapučin na dan-150kcal)...

no,če si za,si lahku tuki sporočave,če sve se držale,kok smo se pregrešle...OK?

lucya

lucya

supr lahko....js sm se odločila da zju3 pojem mogoče en koščk jabuka ker jem ena zdravila pa nesmem na tešče....drugače pa cel dan vodo pa zeleni čaj....je pa problem ker grem v sredo za 3 tedne od doma in mogoče nebom imela vsak dan na voljo interneta....bom probala redno hodit....upam da bo šlo....si pa lahko kera na zasebnem z mano cifro izmenja.....pa lahko tko komuniciramo....sm pa zdj resno odločena da mi uspe....ker tko nemorm več Very Happy bounce bounce bounce

Anja*

Anja*

Trenutno se nekam depresivno počutim. Tooook bi mi pasal neki pojest. Sploh kej sladkega. Sej ne, da so v hladilniku 3 različne vrste peciva. No Ampak bom vztrajala. Da mi ne bo jutri žal. Smile

nina

nina

Nekako mi uspeva da se držim in ne jem... Trenutno mi ne paše nič ker sem tako utrujena da niti stat ne morm... Me pa moti da ne telovadm, kr nehala sm:-/ pa kaj je z mano? Od sedenja še nihče ni shujšal... No to je moja edina napaka, s hrano mi pa gre... Zaenkrat:-)

Christine

Christine

Ogabno lena sem. Prej sem sla v trgovino in kupila hrano. Dva navadna krofa, enega cokoladnega, velik vaniljev puding in vrecko kokic in vrecko nekih okroglih slanih zadevic. Vse razen kokic sem pojedla in zalivala z veliko vode. Ravnokar sem sla na WC in... upam da je slo vsaj 90% ven. Danes na sporedu nic vec kot navadna voda in mogoce kaksen zeleni caj, zvecer pa sadni z enim natreenom. Jutri pa sem se odlocila da grem na post (itak sem sama doma, torej ne bo nihce vedel) in pijem cel dan samo vodo in zeleni caj pa zeliscne. Upam da mi uspe, se nikoli mi namrec ni uspelo cel dan nic dat v usta.

*bad girl*

*bad girl*

jst tut jutr začnem s postom..tok da jutr sama voda...upam,da mmi bo ratalu...

10Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ... Empty .. Sre Jul 08, 2009 11:01 am

Maiia.

Maiia.

heii.
ja vem da me doug ni blo tle..
ampak na žalost nism mogla pridt nič pogledat zarad nekih osebnih rečii
u familiji zakar comp ni biu glih u uporabi..

pa da na hit puvem stanje..
vs ta čs sm se nekak hotla zadržat..
ampak me nekak neuspeh ni prpravu do tega..
umes sm res da stradala po tedn dni..
ampak pr men se nč ne pozna to,brez energije in na konc se
nažrla sm hrane.takrt sm obupala ker pč se ti zdi brez veze..
ampak zdejj 14 dni pa sm spet tuki..
po dolgem času na formu:)
bom se potrudla da bom dokaj redno.usak dan.

zdele sm na vodi sam(čiki ne štejejo,ne?) še do 20 ker takrat
grem na žalost s familijo na morje..
in še ena stvar bo tuki..hrana.

problem je da pč poupenzjon je in zajtrk in VEČERJA No
kko mi bo uspel ne vem..zajtrk že bo..
ampak za večerjo pa nwm..
pč jedla bom čim manj pa probala se splazt do wc ja ..
ampak bojim se za dneve ko mi ne uspe,,..
kkšn predlog mogoče?
ker sm že za naprej totalno obupana.

in še neki..
v 12 dneh je bolš bit sam na vodi al da pijem še kkšn kis,limonin sok?

pa kolk majo marelice kalorij?
tnxx za odgovore.

in še zmer sm vsak trenutk v mislih z vami.!
ne pozabte tega.


držte se.
by

nina

nina

Evo pojedla sm tablico čokolade pa 3 palačinke ker sm navadna prasica k si ne zasluž da živi!!! Matr sm jezna nase... Pa sm misnla da mam kj volje, v resnic pa nikul nm suha!! Upam da bom crknla ker taka ne morm vč bit! Vsi so lepi sam jst ne... Aja pa marelce majo na 100 g 22 kcal. To so prbližn 2 velike al pa 3 ta male marelce... Upam da ste ve kj bul zagnane! Kera hoče mi lahko pod zs pusti številko- kera še ni. Ker vas mam vse rada... Stay strong<3

Christine

Christine

nina, hvala za cifro... dobis kmal kak sms od mene...

Vceri sm bla tko pridna, mislm da sm skor vse zbruhala pa se grem dons tehtat in - KAAAJ??? Cele dve kile vec kot prej... Ne ne, to ne more bit res. In sm se odlocila da namest z bruhanjem pac probam z MANJ HRANE oziroma skoraj nic hrane... Ce mi bo uspelo... Upam...

Delam si ze listek kaj moram vse nakupit zdele v trgovini in v glavi imam ze plan kaj bom jedla ko bom lahko jedla ZELO MALO, kajti ko bo familja pri kosilu... Nasa kosila prav sovrazim. Vedno je najprej juha, potem glavna jed s prilogo in se solata. Zajtrka se lahko ubranim in vecerje tudi, samo kosila so obup!
Za zajtrk mislim sedaj pojesti en kos prepecenca (Hollandski toast pravzaprav), za kosilo zeleno solato (normalno narejeno... olje+kis+sol) in za vecerjo loncek navadnega lahkega jogurta, ali pol litra lahke cocacole ali pa nic.
Post bo prisel pa takrat, ko se bom navadila na skoraj nic hrane, zdaj ne morem tega delat ker se mi bo vrtelo in na koncu dneva se bom nazrla in spet se bom pocutila kot pujsa prve klase...

Nic, grem zdaj v trgovino. Aja za motivacijo sem si v zadnjih dneh nabavila tri majcke, vse so take da jih ne morem nosit zdaj ker zgleda ogabno (lahko pa jih vseeno pac oblecem..), ampak sele potem ko bom suha... Dobra motivacija, ne? (Kavbojk z manjso stevilko si ne upam kupit, majcke pa)

nina

nina

Ker je to tema počutja bom sm napisala... Mislm da se bom dns ubila. Sm si prpravla že polnu tablet in britvico pa upam da mi bo ratalu. Taka ne morm vč živt pa še nuben me ne mara pol pa raj crknem... Vsi se majo rad sam mene nima nuben pol sm pa še debela. Kile se ne prmaknejo nikamor pa čedali slabi je... Ne morm vč... Hvala da sm vas imela priliko spoznat... Papa pa ne se udat tako k sm se jst... Po 15 letih vam pa dovolim

mala

mala

alo NINA!!
Kaj ti je dj nehi stakimi!Lej js mam učasih podobne probleme še hujše kot si lahko misliš!!

Pa vseeno probam nekak it čez use to!
Lej tle te mamo use rade in vemo kak se počutiš, js sm dons tud jedla nekaj pa jebi ga,vem da sem debela in glih študiram da grem telovadit!Samo ne z takimi bedarijami,pomisl kaj use hočeš dostčt v lajfu, če ne druga pomisl kk bojo druge ljubosumne na tvojo postavo ko te bojo vidle!! I love you I love you I love you I love you

*bad girl*

*bad girl*

ja NINA,mi te mamo tle rade in te nočmo zgubit...sj jst sm tut že doskat pomislna na tu,ampk sm pol nekok seglih se premislna...ku se boš slabu počutla,ti se sm nas spomni...kaj bomo mi brez tebe???

Christine

Christine

Men gre spet slabo, in to vse. Od šole do dnarja do hrane.. no sej, pol se pa s hrano tolažm, pol pa itak večino zbruham ven. Predvčerajšnem bi me mami skor dobila, dobr da sm jo slišala ko je šla gor po stopnicah. Tok me je blo strah da bi me vidla... če bi pogledala v školjko bi ji blo vse jasn.
V glavnem, prasica sm, ena čist zarejena bitch k je noben še pogleda ne tok sm zavampana. Pol pa še oči skos govori o tem kako so debele babe nagravžne. Kaj naj druzga k nevem, da sploh neham jest?

17Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ... Empty Re: Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ... Čet Jul 30, 2009 11:30 am

nina

nina

Evo me:-P
men gre zadne cajte kar se telovadbe in hrane tiče full u redu. 3 dni že nč ne jem pa pijm samo vodo pretečm pa po 2 uri in še pol ure trebušnjakov. Problem je pa da kg kar stojijo! Matr sovražm k se mi tu nardi! Lačna sm k ps in izogibam se ljudi ker se bojim da bom mogla jest. Ne vem... Sj bo mende začelu kj padat al kaku! Drgač pa nimam pojma kaj nj nardim?

18Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ... Empty Re: Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ... Čet Jul 30, 2009 11:46 am

pia...

pia...

ful si pridna, nina sj bo slo dol. kok mas pa zj kg pa kolk si velka??
drgac pa men tut ne gre, poj se pa se matram k jem pa bi rada zbruhala pa sploh ne morm. resno, kaksni nasveti tko res. ker tisto kako pa kaj sm ze 100x slisala pa mi se vedno ne gre Sad

srecnooo I love you

Christine

Christine

Js dons ne bom nč jedla. Sam vodo bom pila in to je to. Aja pa kkšnga bom prižgala ko mi bo želodec krulil... kaj pa. Mi je *bad girl* lohk čist taprava thinspo.. če je njej ratal, lohk tud men, zavaljenki... fuj.
Gre še kera z mano? *bad girl* & nina & me smo zraven, gre še kera tekmovat? Twisted Evil

Aja še to. Ene ste omenjale kapučino da ma 150kcal, kerga pa to kupujete?

*bad girl*

*bad girl*

anya,jst thinspo???????mau bl poglj...;-)
ja jst bom tut dns sm na vodi...za kapučin sm pa jst rekla da ma moj 150 kcal,k jst ga pijm z mlekom(2dcl mleka) in pride pol 150(100ml-cca.50kcal)..

nina

nina

170 cm, 50.7 kg... Matr božjo sm tegotna k nikamor ne gre!!! Drgač pa sam kapučin ma 30 kcal, prv tuk pa tud vsaka žlička sladkorja... 4 dan stradam pa telovadm k ps splača se pa itak ne k sm še zmeri zavalena!

Christine

Christine

Zame bi blo itak najbolš da me nekam zaprejo brez hrane, ker se očitno tej prasici js ne morm upret. Al pa da se preselim stran od familje, bi blo pa še najboljš. Tko morm pa skos neki kuhat pa probavat, pa v trgovino hodit po najboljše zadeve... Mad

Ewo, dons sm itak skor sama doma (edino moj zaveznik, oči je doma) in zaenkrat sm spila samo en kapučino z mlekom. Upam da tko ostane. Rolling Eyes

*bad girl*

*bad girl*

jst sm končnu spet zagrabla...sm 1 kapučin dns...upam,da bo tok tut ostalu...FUUUL HAPPY!!!

Christine

Christine

bravo *bad girl* ... way to go! sunny

nina

nina

Bravo bad girl! Čestitam!
Jst tud popijm tm pa tm kšn kapučin pa zdj tku paradižnik na dan pojem. Sm jst si delam kapučin z vodo in brez sladkorja tku da ni tuk kcal...
Zdj sta me ati pa mami fotrala k nora da sm mela že 51.5 kg. Ampak sm že nazaj na 49.9 tku da zame se ni treba bt... Pa rednu telovadm po 3 ure na noč al pa še več odvisn kuk sm zmatrana...
To je to upam da gre tud vam

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu