slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Dnevnik pocutja - motivacija, hrana, ...

+15
broken
Ninchy
*KristinA*
Bejb
kristal
Srčk.
anii
mala
Maiia.
nina
Anja*
*bad girl*
lucya
pia...
Christine
19 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 2]

anii



Tri besede: sovoražim svojo familijo!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Bli smo na morju dva tedna (zato me ni blo nič gor) in skoos sem mogla jest, ker smo bli vsepovsod skupi in so me skos kontrolirali..bruhat pa tud nisem mogla :@ :@ sovražiiim jih!!!
Tako da z jutrišnjem dnem začnem s hujšanjem ker se sama seb gabim in si sploh ne upam stopit na tehtnico. Hujšala bom pa tako, da bom na dan pojedla samo kosilo (res malo porcijo), ker ga itaq morm ker je cela družina pri kosilu in morm jest, -.-''

Christine

Christine

No js sm pa sklenila, da tiste dneve ko sem sama doma več al manj, ne bom jedla skoraj nič. Samo kakšen kapučino, jutri si grem kupit kakšne fajn. Ko bom pa pač mogla jest, bom pa pač samo skupne obroke, to pomeni kosilo... in to je to. Upam da mi uspe.
Jutri je že en tak dan, ko bom lahko cel dan NIČ jedla, super! Samo kavice (turška, brez sladkorja - skoraj nič kcal) pa kakšen cigaretek, če bo lakota pa kapučino.

*bad girl*

*bad girl*

dns sm HAPPY,k sm se spet končnu začela držat...že 4 dan brez hrane...Upam,d bo tok tut ostalu...shujšala sm pa 2.5kg...

Srčk.



*bad girl* je napisal/a:dns sm HAPPY,k sm se spet končnu začela držat...že 4 dan brez hrane...Upam,d bo tok tut ostalu...shujšala sm pa 2.5kg...

čestitke Very Happy

sam če stradaš pol telovad nonstop ker zgublaš mišice takrt Wink

kristal

kristal

hej..sm nova na forumu..že dve leti se spopadam z odvečno težo in res nevem kaj nej nrdim..tko ne gre več naprej..nevem a sm tok neumna da se nikakor ne morm upret hrani al pa nevem..skratka zdej sm se odločla da bom začela...nujno morm shujšat vsaj deset kil..nevem kako začet...res nevem..prosim za nasvete.sovražim svoje telo.

hvala girls I love you

Bejb



Čeprav to kar me delamo ni zdravo.najbolš bi blo 5 majhnih obrokou na dan pa telovadba.probaj tako.
sicer ti pa nemorem rečt da delaj tako saj me delamo drugač.Jemo čim manj na dan in probamo čim več telovadt.uspel ti bo!! Very Happy

Christine

Christine

kristal,

če si pršla k nam, verjetno veš kako me hujšamo ne. pač ješ čim manj ali še raje nič.
povprečno na dan en kapučino z mlekom, to je 150kcal in telovadit. če že ne telovadš pa nč ne jest, pit veliko vode. js si občasno privošim kako vodo z okusom drugač me navadna voda sili na bruhanje... Evil or Very Mad Embarassed
če pa maš kakšne napade in ješ kot norc, greš pa zbruhat? če lahk... 10kg za zgubit je kr velik in začni takoj zdej, ne čakat ponedeljek al karkoli, TAKOJ ZDEJ SE VZEM V ROKE!!!

maš velik napotkov kle na forumu od a do ž, tko da samo pobiraj informacije in poročaj o uspehu.. če maš fb, se lohk dodamo pa se spodbujamo še tam...
slikce si lepi povsod da boš vidla kok je lepa ženska če je suha I love you

if you're not thin, you're not attractive - zapomn si to Twisted Evil

kristal

kristal

anya hvala ti.. sm vesela tvojga odgovora
in ja lepo da si povedala na tak realn način..samo tako se bom lahko spraula k seb..
bom poročala o rezultatih..o vzponih in padcih..
za zdej sm trdno odločena da te kile zgubim pa me noben nebo prepriču u nasprotno.

*KristinA*



Danes je KATASTROFALEN dan Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Odločla za nakup novih hlač...
Št. 32 mi je absoluzno PREMAJHNA. (po novem)
Hlače št. 34 so mi prau ampak v njih zgledam še bolj svinjsko kot ponavadi Sad
ŠPEH ŠPEH ŠPEH pig
Za piko na i pa sem še potem šla u restavracijo in iz obupa sem se nažrla pig Ko bi vso to svinjarijo šla takoj zbruhala ampak ne očitno sem preveč lena za kaj takega Exclamation

Škodo sicer zdaj probam popravit z odvajali (Bekunis) ogromnimi količinami vode ter telovadbo.


Ampak te današnje packarije si NEBOM NIKOLI oprostila. Upam da mi bo vsaj v poduk za naslednjič.
Hlač pa tudi nisem kupila ker sem se iz obupa skoraj razjokala u garderobi Crying or Very sad


SOVRAŽIM SE k sem ogromna pig SVINJA

Ninchy



Pa tole s konfekcijskimi številkami je kr neki. Ne samo, da so med trgovinami in znamkami bistvene razlike in ti nekje 40 ni dovolj velika, drugje je pa 34 prevelika, tudi v eni in isti trgovini se zadeve lahko spreminjajo. Primer je npr. Orsay: 2 leti nazaj sem z več kilami imela hlače 38, sedaj sem probavala 40 pa je bilo še vedno premajhno. Sem mislila, da gledam napačno številko (kao italijansko), ampak ne! Po drugi strani mi je bilo pa krilce 34 preveliko! Kako je to mogoče?!!! Evil or Very Mad

Hotela sem rečt KristinA, da se ne obremenjuj s številko, mogoče se je pa spremenila... Wink

broken

broken

Se strinjam z Ninchy, kr neki te številke. Pridm u eno trgovino mi je taka cifra prav, pridm u drugo mi je ista cifra premala...mah Smile
Jst zadnč sm šla mal u shopping in, ko sm probala neki in se pogledala v ogledalo sm se prsežm skor zjokala in pol me je use minil in sm šla sam dam ej -.- fakofffffffff.
K se spomnm še neki mescou nazaj k sm mela pod 50kg k so se mi izobčeno kostke vn vidle sm se čist rada pogledala v ogledalo, mislm ne tok nerada kot zdj k sm pridobila neki kg. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad hočm nazaj kostke xD

*KristinA*



Hwala za tolažbo Smile

Ampak vseeno...
Sem zdaj malo bolj pridna postala. Redno šprtam Cool

Ninchy



jaz mislim samo še na hrano Sad razen kakšen trenutek vmes, kadar sem res polno, polno zaposlena.

kaj naj jem in kdaj naj jem in kaj bi jedla in kako bi jedla, da me ne bi drugi pri tem gledali in ... prav obremenjena sem s tem. Predvsem pa sekiranja po tem, ko že nekaj pojem.

in slabe volje po tem, kose stehtam. prava groza mi je stopit na tehtnico affraid , po drugi strani sem pa čisto prestrašena, če en dan ne grem pale

Beda!

Mad

piikaa

piikaa

ja Ninchy jaz isto...skos kaj bi kaj nebi gdaj... Crying or Very sad pa se weliko pojem zadnje case Crying or Very sad neupam na tehtnico Crying or Very sad

Christine

Christine

Kera odvajala naj kupim??? Kok to stane kej?

Judy

Judy

.



Nazadnje urejal/a Judy Čet Jul 22, 2010 8:14 pm; skupaj popravljeno 1 krat

piikaa

piikaa

caau!dobrodosla med nami..najbols je da ne prestavljas tega iz dneva na dan.zacni zdaj takoj! Very Happy pisi dnevnik hrane,kaj pojes,kako se po tem pocutis in tako naprej..
meni zadnje case tudi negre ampak sedaj pa res..uspelo nam bo vsem,samo ne izgubljaj volje.. Very Happy

Judy

Judy

Meni danes gre fajn. Upam, da bo pri tem ostalo, ker se končno končno nekaj premika. rabbit

Judy

Judy

aaaah, ah! sovražim sebe pa hrano pa vse! zakaj se ne moram zadržat?
suha hočem bit. in tudi bom suha, uspelo mi bo, mora mi uspet!
ker mam samo jaz kontrolo nad sabo!!
grr. dost mi je. ne bom več jedla. suha bom. ne bom več jedla. vseeno mi je. suha bom. moram bit!!
bolj kot sem šibka in sama sebe manipuliram s hrano, bolj trpim. pa ne bom več, ne bom se več pustila, ker je v kontroli moč. v mojem želodcu ne bo nič dlje od dveh minut! ne bo!!

fashion*SLAVE

fashion*SLAVE

danes sem zjutraj pojedla solato, vendar sem jo po 3 min spravila ven iz sebe.
tako da do zdaj sem pojedla samo en rižev vafelj in nimam velike potrebe po hrani Smile čakam na limone, da si bom lahko nrdila limonado.

edina stvar k bi jo zdj res rada pojedla so kalamari s krompirčkom, mmm Razz Embarassed


stay strong <3

Nejc



fashion*SLAVE je napisal/a:danes sem zjutraj pojedla solato, vendar sem jo po 3 min spravila ven iz sebe.
tako da do zdaj sem pojedla samo en rižev vafelj in nimam velike potrebe po hrani Smile čakam na limone, da si bom lahko nrdila limonado.

edina stvar k bi jo zdj res rada pojedla so kalamari s krompirčkom, mmm Razz Embarassed


stay strong <3
No

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu