slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

NUJNO BRANJE

+2
lonely.whisper
asdf
6 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1NUJNO BRANJE Empty NUJNO BRANJE Pon Mar 12, 2012 2:44 pm

asdf



Vse punce na tem forumu ste bolane in res rabite nujno pomoč, ali pa ste grozno neumne... In verjamem da drugo bolj drži kot prvo. Vidim, da vas je večina pod 14 let... Prosim, dokler ste še na tej stopnji da si razvijate nekakšno svojo pamet, da spredvidite da SE NE DA HITRO SHUJŠAT IN TEGA OBDRŽAT, KER SE SLEJ KO PREJ ZREDIŠ ALI PA UMREŠ!

NOBEN USPEH NIMA KRATKE POTI, ZA VSE JE TREBA GARATI. IN S TEM HOČEM POVEDAT, DA MORATE JEST! MORATE JEST ZAJTRK, KOSILO, VEČERJO, PA ŠE KAJ VMES. KER TELO HRANO POTREBUJE.

TREBA JE PA TUDI TELOVADIT IN SI S TEM SPREMENITI NAČIN ŽIVLJENJA TER TAKO SHUJŠAT! VSAK DAN HOJA, TEK, TREBUŠNJAKI... TOLIKO SUPER MOŽNOSTI JE.

A VI TUKAJ GOR SI ŽELITE BITI ANOREKSIČNE, BULIMISTIČNE... ZAKAJ? KAJ BOSTE IMELE OD TEGA?!

Prosim, spreglejte že in ne bodite trapaste...

Poleg vas, "brainwashanih" deklet, ki mislite da so kosti lepe.. Kdo vas bo pa hotel takšne? Ko boste imele fanta, da si ne bo nič upal z vami ker ga bo preveč strah da bi vam takoj kaj zlomil? Če se spuščate v anoreksijo, se boste pač spopadle s hudimi posledicami. Slej ko prej boste umrle in na pogrebu bo vsem vseeno koliko kg ste tehtale.

Pa prosim, tista dekleta ki mislite da je to vaša bolezen in nikakor ne morete prenehat "bruhat" oz. karkoli počnete, ter da naj bom tiho ker nevem kako je... RES NEVEM KAKO JE IN MI JE ČISTO VSEENO, KER SE LAHKO VSAK SPREMENI NA BOLJE. VSAK LAHKO KONTROLIRA, KAJ POČNE IN TO JE ČISTA RESNICA. Če ne, pa pojdite zdravniku ali komu, ki vam bo pomagal.

Upam, da bo ta forum čimprej zbrisan ter da se bo ta traparija končala...

2NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Sre Mar 14, 2012 4:44 am

lonely.whisper

lonely.whisper

brigaj se zase.

3NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Sre Mar 14, 2012 8:00 am

asdf



lonely.whisper je napisal/a:brigaj se zase.
Zakaj pa potem ti obiskuješ forume, ko pa bi se lahko tako lepo brigala samo zase in pustila vse ostalo na miru?

4NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Sre Mar 14, 2012 4:03 pm

Kika

Kika

asdf je napisal/a:
lonely.whisper je napisal/a:brigaj se zase.
Zakaj pa potem ti obiskuješ forume, ko pa bi se lahko tako lepo brigala samo zase in pustila vse ostalo na miru?

Kaj ti ni jasno Question Brigaj se za svoje stvari, ne pa da drugim vsiljuješ svoje mnenje. Rolling Eyes

5NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Čet Mar 15, 2012 3:18 pm

asdf



Kika je napisal/a:
Kaj ti ni jasno Question Brigaj se za svoje stvari, ne pa da drugim vsiljuješ svoje mnenje. Rolling Eyes

Kaj pa tebi ni jasno? Tudi ti se brigaj zase in pojdi raje nekaj pojest.

6NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pet Mar 16, 2012 3:49 am

Kika

Kika

asdf je napisal/a:
Kika je napisal/a:
Kaj ti ni jasno Question Brigaj se za svoje stvari, ne pa da drugim vsiljuješ svoje mnenje. Rolling Eyes

Kaj pa tebi ni jasno? Tudi ti se brigaj zase in pojdi raje nekaj pojest.

Jaz se brigam zase Laughing ti si tista ki pametuje

7NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pet Mar 16, 2012 4:44 am

lonely.whisper

lonely.whisper

najbrž je to ena ful na hard debela bejba,ki se ne more ločit od sendviča nit za 5 min, pa jo mori in zdaj se tukaj znaša Rolling Eyes zakaj bi se drugač šla sploh prijavit na forum ki mu bistvu nasprotuje ker morš bi ta to ful zafrustriran da zgubljaš tko čas. Rolling Eyes

8NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pet Mar 16, 2012 8:49 am

asdf



lonely.whisper je napisal/a:najbrž je to ena ful na hard debela bejba,ki se ne more ločit od sendviča nit za 5 min, pa jo mori in zdaj se tukaj znaša Rolling Eyes zakaj bi se drugač šla sploh prijavit na forum ki mu bistvu nasprotuje ker morš bi ta to ful zafrustriran da zgubljaš tko čas. Rolling Eyes

Pa tudi če bi bila debela, kaj potem? Bi shujšala s telovadbo, že zaradi tega ker debelost škoduje zdravju. Ampak moraš biti res inteligentno dekle da razmišljaš na tak način, "ja, ona je sigurno debela, ker to piše."

Na tvojo žalost in mojo srečo se vsak dan ukvarjam s športom in imam super postavo.
In ja, če bi hotela bi lahko vsakih 5 minut pojedla sendvič, ker vse odpravim z gibanjem, za razliko od vas bedakov, ki zamujate užitke hrane s stradanjem.

Čas s tem pa zgubljam zato, ker vidim da tako mlade punce prihajajo sem in tožijo kako imajo težave zaradi debelosti in želijo biti suhe, ve trape pa jim polnite glave s tem da naj se stradajo in bodo tako postale "popolne", čeprav stradanje nato vso zaužito hrano shrani kot maščobo.

Lep pozdrav, zdaj pa pojdi nekaj pojest in ne bodi neumna.

9NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pet Mar 16, 2012 9:32 am

lonely.whisper

lonely.whisper

tud če sem neumna še vedno mi ne gre tako slabo da bi se prijavila v forum ki je namenjen ljudem ki razmišljajo čist kontra od mene da bi potem nekaj pametovala....wtf... kot da bi se en ki rad je meso prijavil v vegi forum in hotel vse na forumu neki prepričat da je biti vegetarijanec krneki in da so neumni ker ne jejo mesa Rolling Eyes se vidi kako moraš met za to napumpan ego in potrebo po tem da soliš pamet, tako da nisi nič manj neumna kot misliš da smo me.
sprijazni se da je na tem svetu velik ljudi in vsak bo delal s svojim telesom kar mu paše in ima tudi vso pravico do tega ti pa se raje ukvarjaj s svojim lajfom kot da se prijavljaš na forume in hočeš folku vsilit svoje mnenje kako naj živijo,trapa.

10NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pet Mar 16, 2012 10:12 am

asdf



lonely.whisper je napisal/a:tud če sem neumna še vedno mi ne gre tako slabo da bi se prijavila v forum ki je namenjen ljudem ki razmišljajo čist kontra od mene da bi potem nekaj pametovala....wtf... kot da bi se en ki rad je meso prijavil v vegi forum in hotel vse na forumu neki prepričat da je biti vegetarijanec krneki in da so neumni ker ne jejo mesa Rolling Eyes se vidi kako moraš met za to napumpan ego in potrebo po tem da soliš pamet, tako da nisi nič manj neumna kot misliš da smo me.
sprijazni se da je na tem svetu velik ljudi in vsak bo delal s svojim telesom kar mu paše in ima tudi vso pravico do tega ti pa se raje ukvarjaj s svojim lajfom kot da se prijavljaš na forume in hočeš folku vsilit svoje mnenje kako naj živijo,trapa.

Veš, je velika razlika med tem, če nekdo nekomu soli pamet zato, ker ne je mesa, ali pa če nekdo nekomu soli pamet ker si uničuje življenje. Če si vegeterijanec je čisto normalna stvar, če se pa stradaš pa NI NORMALNO.
Razmisli malo preden kaj rečeš.

11NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pet Mar 16, 2012 10:47 am

Kika

Kika

Uničuje življenje? Rolling Eyes Do not worry about us Smile ni naš cilj si uničit lajfa.

Punca v glavnem vseeno nam je kaj imaš ti za povedat.

12NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Sob Mar 17, 2012 3:47 am

Rain^^



phh. me prav zanima če si se ti že lotla hujšanja v življenju ! pomoje maš cirka 20kg preveč, pa si srečna s tem, da kupuješ obleke v trgovinah za močnejše pa use. Pa drugač maš ti več možnosti da te pobere kt me- sej veš, ko si tako pametna: infarkt zaradi debelosti, zamašene žile in še bi se dalo naštevat Smile

13NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Sob Mar 17, 2012 3:22 pm

asdf



Kika: Glede na to, da je vaša želja biti anoreskične in nekatere izbruhate kar pojeste, je problem, ker si s tem uničujete telo, s tem pa življenje, ker boste imele v prihodnosti toliko težav zaradi tega, pa ne le ve, ampak tudi družina, prijatelji, ker bodo trpeli ko vas bodo gledali kako ve trpite... Marsikdo je že imel anoreksijo in jo na srečo prebolel in potem pisal o tem, kako mu je bilo hudo ko je to prestajal... Zakaj vas že to ne odvrača od tega, kar si želite in ne začnete hujšati na zdrav način?

Rain^^: Kaj pa je tvoj problem? S takšnimi, kot si ti, ki nimajo nobenega pametnega argumenta na temo, se je res trapasto ukvarjati. Napisala sem že, da sem vsak dan aktivna in imam super postavo, ampak tukaj se ne gre zame, nevem zakaj to omenjaš. "infarkt zaradi debelosti, zamašene žile in še bi se dalo naštevat"... Joj kako si šele ti pametna, ali si že kdaj slišala kakšne posledice doletijo ljudi z anoreksijo? Izguba menstruacije, propadanje mišic, suha koža, okvare srca, ledvic in želodca, osteoporoza, poškodbe črevesja, napihnjenost... Kaj boš pa na to rekla? Je anoreksija res tako super?

14NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Sob Mar 17, 2012 4:31 pm

xoxo



jaz se res ne bi kregala,samo povedala bi,da punce resno prmislimo preden se v spustimo v tako hujšanje,pomoje nas je večina že poskusila zdrave diete,pa niso delovale...
in vem kako zgleda anorexia-sem bila v bolnici,sicer ne zaradi nje ampam zaradi drugi težav,pa so me potem na oddelek za motnje hranjenja prestavili ker je primanjkovalo postelj na mojem oddelku,tako da vem,da tudi če dobiš anorexio/bulimijo te s tvojo močno voljo pozravijo-močno voljo pa,kot vidiš,skoraj vse imamo:)
saj je lepo od tebe da te skrbi za nas,ampak nekatere res prizadane če ima kdo kaj povedati za čez njihov stil življenja-in mislim, da za kar se odločimo, bomo izpeljale,in da nas nekdo ki ga sploh ne poznamo ne ovira:)
upam da me zdej nasprotnice takega hujšanja ne boste napadle,ker morate vedeti,da ima 3/4 deklet ki se spopada z motnjami hranjenja tudi drugačne težave,in mislim, da nam nočete s svojim nasprotovanjem samo še poslabšati stanja,ne?Smile

15NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Sob Mar 17, 2012 6:33 pm

asdf



Ne verjamem temu, da 13 letna punca resno razmisli, v kaj se spušča preden leti na stranišče in izbruha hrano, zato ker je na internetu prebrala da bo s tem na hitro shujšala. Ljudje so preveč ozaveščeni o tem, kako bi nekdo moral zgledati, premalo pa o tem, kako priti do tega...

Glede deklet, ki stradajo zaradi drugih težav. Kaj ni to ironično, saj si s tem nakopljejo samo še eno težavo? Pa če imaš tisoč in en hud problem, se ne boš samopoškovodal zaradi tega, ampak zaradi tega kar imaš v glavi. In večina ljudi, ki se samopoškoduje, se zaradi tega ker ima v glavi slamo.

Xoxo: "tudi če dobiš anorexio/bulimijo te s tvojo močno voljo pozravijo-močno voljo pa,kot vidiš,skoraj vse imamo"
Ali si s tem hotela povedati, da si želiš anoreksije, ker se boš potem tako ali tako pozdravila? Čeprav boš morala biti na zdravljenju v bolnišnici, namesto da bi ta čas uživala življenje in počela kaj lepega? Če imate tako močno voljo, zakaj se potem ne spreobrnete na boljše in začnete jesti zdravo ter telovaditi? To ni nobena močna volja...

Čez ta vaš "stil življenja" pa ima vsak kdo kaj povedati zato, ker je to narobe. In to se ne bi smelo dogajati, zato ker ni normalno. Verjamem, da nihče, ki nekomu očita glede njegovih dejanj, ne očita zato, ker bi mu želel samo še slabše. Če bi bilo tako, se sploh ne bi menil za osebo, ki ima težave. S svojim nasprotovanjem vam hočemo rešiti življenje...

16NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Ned Mar 18, 2012 5:03 am

Kika

Kika

Vedno se bo našla kera,ki bo mela naprotujoče mnenje...

Jaz osebno sem že 4 leta na zdravi prehrani in redno telovadim.Moja teža pa je ostajala enaka 60kg Neutral Zdaj sem spremenila prehrano in teža mi končno pada. Twisted Evil Ne stradam, ker to zame ni stradanje,ampak to pomeni, da sem samo izločila določena živila.Stradala bi, če nebi nič jedla, ampak jaz mam 2 obroka dnevno. tongue

17NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Ned Mar 18, 2012 4:28 pm

asdf



Kika je napisal/a:Vedno se bo našla kera,ki bo mela naprotujoče mnenje...

Jaz osebno sem že 4 leta na zdravi prehrani in redno telovadim.Moja teža pa je ostajala enaka 60kg Neutral Zdaj sem spremenila prehrano in teža mi končno pada. Twisted Evil Ne stradam, ker to zame ni stradanje,ampak to pomeni, da sem samo izločila določena živila.Stradala bi, če nebi nič jedla, ampak jaz mam 2 obroka dnevno. tongue

Me veseli, da vsaj stradaš ne in upam da ne izbruhaš kar poješ... Ampak zakaj so toliko pomembni kilogrami? Ker številke na tehnici varajo. Raje se z šiviljskim metrom izmeri okoli bokov, rok, riti,... In tako se najbolje opazi razlika...

18NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pon Mar 19, 2012 7:33 am

xoxo



neee,ne mislim dobiti anorexie/bulimije-kot sm povedala sm že bila v bolnici in sem videla da res ni fino,tako da...
pa tudi če ne premislimo? naš problem,sej te s tem nič ne ogrožamo?Smile

19NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pon Mar 19, 2012 8:39 am

asdf



Če ne mislite tega dobit potem pa tako vredo in ne, ne ogrožate mene ampak sebe. A ni lepo da vsaj nekoga skrbi glede tega, kar počnete? Pa samo ne rečt zdaj ne, zato ker je prej bilo omenjeno da imajo nekatere punce še druge težave in bi res bilo lepo da bi bilo še več ljudi kot sem jaz okoli vas, da bi pomagali tistim ki imajo resne probleme s tem in jim bili v oporo, ker marsikdo je lahko dandanes glasen preko spleta, ampak čisto sam v resničnem svetu.

Lepo bi bilo če bi čisto zapustili ta forum in se prijavili na tiste, ki podpirajo zdravo hujšanje.

20NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Pon Mar 19, 2012 2:04 pm

xoxo



meni osebno veliko pomeni,da koga skrbi zame,ker se potem počutim varnejšo:)
ampak se pa počutim miljonkrat bolj ranljiva če sama sebi nisem všeč-če sem debela,kot če nobenega ne bi brigalo zame. zakaj? zato ker če si suh imaš večjo samozavest in samozavest privlači ljudi,in če si debel te vsi zafrkavajo in potem sta dve možnosti: ali postaneš še bolj ranljiv,ali dobiš trdno kožo.
v glavnem,men je velik uspeh biti cel dan brez hrane,ampak mi je to do zdaj samo 1x uspelo,tako da zame res ni nobene skrbi da bi se sestradala:) ravnokar sm naprimer spet zasrala cel trud,ko sem pojedla por! no,pa ni važno,bom že nekako!

21NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Sre Mar 21, 2012 4:37 am

lonely.whisper

lonely.whisper

ok jz imam pa svoje mnjenje o takih ki jih na tak način skrbi...nisem dobila vtisa da bi te kej skrbel tok kot imaš potrebo da pametuješ in si neki dvigneš ego sori moje mnenje pač...ker je tudi videt iz tvojih postov da o zadevi o kateri govoriš nimaš veliko pojma kr če ne ne bi rekla ja zakaj so tako pomembni kiligrami, zakaj to zakaj ono...očitno ne razumeš in niti se ne trudi.
važno da so taki svetniki kot ti ki živijo za to da drugim pomagajo, a ne?tvoje prikrito obsojanje ne pomaga nobenmu sam teb ko se lah hvališ kako si boljša...u redu je Smile

22NUJNO BRANJE Empty Re: NUJNO BRANJE Čet Mar 22, 2012 1:32 pm

aria k

aria k

Oh joj! Zakaj se sploh obremenjujete s taksno kozo kot je ona? Saj nepozna nasih zgodb, dvomim da je prebrala kar koli drugega, razen kksnega clanka!

Pa naj ti povem, asdf , da zame osebno stradanje pomeni, da ceu dan ali par dni nc ne jem!
Pa nej ti povem nekej naprimer, ucerajsnji dan, skupaj z vadbo (saj se hvalis kako zelo pomaga tebi) :zjutraj od 6:30 do 8:30 sem imela trening, po njem sm popila nekaj narevnega kokosovega soka za zjtrk (1dcl), v soli sm se odjavla od malce in sm pojedla 1.frutabelo (sicer iz temne cokolde, in najmanj kaloricno, nekaj pa je ze), za koslio pa sm pojedla skledo solate, nekaj popecenega brokolija in pol paprike, potem pa sm mela 2 uri popoudanskega treninga, in sem za vecerjo pojedla 6 dateljnov (150 kcal) in potem me je mami prisilila pojest se en jogurt (80kcal). Kar se mi zdi popounoma dovolj. In s takim jedilnikom sm shujsala od 27.2 do danes ze okoli 7 kg-jev. Torej se mi mascoba ni nabirala v telesu, po tvojem tako imenovanem "stradanju", se ti nezdi?


Ves, kar se tice podpore in spodbude, pa jo vsaka od nas rabi, zati tudi smo na tem forumu a se ti nezdi? Tebi ni treba biti, saj ne mislimo da si angel svetnik ampak pac ena tecka zavaljena....


In pa tvoja perfect postava, kako naj vemo da je res? Sigurno si zmisljujes in si v resnici zelo debela! Mislmi tud jz bi lahko rekla: "mam tok popouno postavo, pa pozrem lahko kar hocm, ker mi gre z sportom use dol"! Pa ni res. Nej ti povem, da tekmujem za slovensko reprezentanco, na dan imam usaj 4 ure treninga, in to s sportom ki kuri zelo veliko kalorij-plavanje namrec, pa se vseeno nimam popolne postave!

Enjoy in ur lies! Smile xoxo

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu