slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Nujno potrebujem pomoč!

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Nujno potrebujem pomoč! Empty Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 4:11 am

Peresnica



Hej najprej nekaj besed o meni:
Na forumu sem nova,prijavila pa sem se predvsem zato,ker sem se v 4 letih zelo zredila..
Vedno sem bila tako krhko dekle prav rebre so se mi videle.
Ampak potem je prišla kriza zaradi enega fanta in sem se nažirala,takrat nisem razmišljala kakšne učinke bo to imelo na moje telo..Samo jeedla sem in tako v hrani pač našla uteho za mojo žalost..Sedaj pa ko vidim kaj sem si storila z tem prenažiranjem se sramujem in sovražim svoje telo,ne morem se pogledati v ogledalo ker vidim samo eno veliko debeluhinjo..Zato torej:

Velika sem 17o cm in tehtam 64 kg!!



Potrebujem kot vidite ogromno ogromno pomoči!
Če bi mi katera koli punca lahko pomagala naj se javi,pomoč bom rade volje sprejela..

Resnično sovražim svoje telo,počutim se kot en velik pujs.. pig pig


Sad Embarassed Embarassed [img][/img]

2Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 4:44 am

Nejc



Meni ni jasno, a drugi forumi za hujšanje ne obstajajo?

3Nujno potrebujem pomoč! Empty pač iščem pomoč na tem forumu Tor Jul 27, 2010 5:14 am

Peresnica



Nejc je napisal/a:Meni ni jasno, a drugi forumi za hujšanje ne obstajajo?

Če si dobr prebrav sn napisala če bi katerakoli PUNCA pomagala ne pa FANT!
Dekleta so bol pripravjenje pomagat kot pa vi moški ko se nad vsako stvarjo ki jo punce želimo delat zgražate.Mislim da ti nisi ušeč debela dekleta al pa.?

..Vse vejo kak je težk začet..Pač iščem pomoč na tem forumu Sad

4Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 5:16 am

Nejc



Torej ti si dejansko želiš bolezni? Ker tu nasvet za zdravo hujšanje, dvomim, da boš dobila.

5Nujno potrebujem pomoč! Empty :d Tor Jul 27, 2010 5:20 am

Peresnica



Nejc je napisal/a:Torej ti si dejansko želiš bolezni? Ker tu nasvet za zdravo hujšanje, dvomim, da boš dobila.

Lahko poskusim najprej tukaj pa če mi nasveti ne bodo ušeč jih ne upoštevam..Ne ne želim si bolezni želim normalno težo.Predvsem pa hočem da fantu zaradi katerega sem pridobila vse te odvečne kilograme vidi da se znam pobrat in svoje telo spet spravit v formo..

Drugače pa redno tečem in se okvarjam z športom,pa ne reci da so torej v kg tud mišice vštete..

Lahko pa mi ti kaj svetuješ,če se ti zdi da njihovi nasveti niso prav najbolši"?

6Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 5:30 am

Nejc



Peresnica je napisal/a:
Nejc je napisal/a:Torej ti si dejansko želiš bolezni? Ker tu nasvet za zdravo hujšanje, dvomim, da boš dobila.

Lahko poskusim najprej tukaj pa če mi nasveti ne bodo ušeč jih ne upoštevam..Ne ne želim si bolezni želim normalno težo.Predvsem pa hočem da fantu zaradi katerega sem pridobila vse te odvečne kilograme vidi da se znam pobrat in svoje telo spet spravit v formo..

Drugače pa redno tečem in se okvarjam z športom,pa ne reci da so torej v kg tud mišice vštete..

Lahko pa mi ti kaj svetuješ,če se ti zdi da njihovi nasveti niso prav najbolši"?
Več kot 7-8kg ne rabiš shujšat.
Jej več obrokov na dan in manj hrane. Na tak način, se ti maščoba hitreje kuri in se hkrati ne nalaga tako hitro. Priporočam tablete za vezavo maščobe, ki vsebujejo Chitosan, dobiš jih po moje v vsaki fitness trgovini, veliko aerobne vadbe (torej bežanje, kolesarjenje, plavanje (kar je najboljše)) najbolj učinkovito je zjutraj na tešče, ampak ne smeš pretiravat. Veliko pij in malo popazi na kalorične vrednosti stvari. Ko ješ, ne rabiš biti čisto sita, saj smo najbolj siti 10-15 minut po užitju hrane, ko naš center za lakoto zazna povišano raven glukoze in razširjen želodec. Izogibaj se nepotrebnim sladkarijam, mastnim stvarem in svinjini.

7Nujno potrebujem pomoč! Empty :) Tor Jul 27, 2010 6:58 am

Peresnica



Nejc je napisal/a:
Peresnica je napisal/a:
Nejc je napisal/a:Torej ti si dejansko želiš bolezni? Ker tu nasvet za zdravo hujšanje, dvomim, da boš dobila.

Lahko poskusim najprej tukaj pa če mi nasveti ne bodo ušeč jih ne upoštevam..Ne ne želim si bolezni želim normalno težo.Predvsem pa hočem da fantu zaradi katerega sem pridobila vse te odvečne kilograme vidi da se znam pobrat in svoje telo spet spravit v formo..

Drugače pa redno tečem in se okvarjam z športom,pa ne reci da so torej v kg tud mišice vštete..

Lahko pa mi ti kaj svetuješ,če se ti zdi da njihovi nasveti niso prav najbolši"?
Več kot 7-8kg ne rabiš shujšat.
Jej več obrokov na dan in manj hrane. Na tak način, se ti maščoba hitreje kuri in se hkrati ne nalaga tako hitro. Priporočam tablete za vezavo maščobe, ki vsebujejo Chitosan, dobiš jih po moje v vsaki fitness trgovini, veliko aerobne vadbe (torej bežanje, kolesarjenje, plavanje (kar je najboljše)) najbolj učinkovito je zjutraj na tešče, ampak ne smeš pretiravat. Veliko pij in malo popazi na kalorične vrednosti stvari. Ko ješ, ne rabiš biti čisto sita, saj smo najbolj siti 10-15 minut po užitju hrane, ko naš center za lakoto zazna povišano raven glukoze in razširjen želodec. Izogibaj se nepotrebnim sladkarijam, mastnim stvarem in svinjini.

To vem da neki velik po pravem mi ni treba hujšat,em.Tečem pa zjutri ko se zbudim skoraj vedno,mogoče se mi kdaj resnično ne da in takrat pač tek preprosto izpustim..(Napaka,vem"!)
Kolesarim tud dokaj veliko mislim da več kot povprečen človek torej vsako dan najmanj uro. Pa tud mesa že dolgo ne jem,sladkarijam se kolikor se da izogibam..
Vendar teža noče it dol,mislim da sedaj razumeš zakaj sem se prijavila na to stran,prav obupana sem že..


Kot pa si že na mnogih forumih lahko zaslediu pa se punce med sabo sprašujemo kakšne smo vam sploh ušeč?
Ne vemo ker nikoli ne želite povedati ali vam je ušeč malo več trebuščka,bol močni boki..?
Ali obožujete dekleta ki so pa res tisto v ''liniji'' u nulo?

Tvoje mnenje?*
Sad

8Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 7:11 am

Karamela

Karamela

izbrala si si napacn forum pol.

http://maxximum-portal.com/forum/index.php

ta forum probi. men je kul.

9Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 7:19 am

Nejc



Karamela je napisal/a:izbrala si si napacn forum pol.

http://maxximum-portal.com/forum/index.php

ta forum probi. men je kul.
Vprašal sem jih eno navadno vprašanje v zvezi s fitnesom. Ogledov preko 200, odgovora niti enega.
Kar se tiče prehrane pa bodo menda znali kaj povedati.


@Peresnica
Meni so sicer všeč vitke punce, a ne okostnjaki, ne maram ko se puncam vidijo kosti. Če pa imajo malo trebuščka ali malo debelejša stegna nič ne škodi.
Osnova je pa obnašanje seveda.

10Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 7:22 am

Karamela

Karamela

Nejc je napisal/a:
Karamela je napisal/a:izbrala si si napacn forum pol.

http://maxximum-portal.com/forum/index.php

ta forum probi. men je kul.
Vprašal sem jih eno navadno vprašanje v zvezi s fitnesom. Ogledov preko 200, odgovora niti enega.
Kar se tiče prehrane pa bodo menda znali kaj povedati.

no jst mam mal drugacne izkusne.

http://www.lepa.si/

tud ta ni svoh (:

11Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 8:23 am

Peresnica



Karamela je napisal/a:izbrala si si napacn forum pol.

http://maxximum-portal.com/forum/index.php

ta forum probi. men je kul.

a mi lahko prosim zaupaš kako pa si torej ti shujšala,ni važno kakšne nasvete mi boš dala,samo tvoje mnenje rabim.=)

12Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 8:27 am

Karamela

Karamela

jz nism ampak mam sosolko k ma podoben problem kt ti in ji je sosolc svetovou ta forum. ni debela, hoce znizat kilazo in ucvrstit telo.

13Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 8:29 am

Peresnica



Karamela je napisal/a:jz nism ampak mam sosolko k ma podoben problem kt ti in ji je sosolc svetovou ta forum. ni debela, hoce znizat kilazo in ucvrstit telo.


No se jst bi pa tud to sam na tem forumu sem že poskušala ampak je fora ko nihče ne odpiše,tukile pa punce dajo včasih kr fajne nasvete..*

14Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 8:32 am

Karamela

Karamela

loh ti dam njen mejl ce hoces. ona se je kr vrgla notr.. zarad maturanca pa to.. sta si pa na istem glede visine in kilaze (;

15Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 8:33 am

Peresnica



Karamela je napisal/a:loh ti dam njen mejl ce hoces. ona se je kr vrgla notr.. zarad maturanca pa to.. sta si pa na istem glede visine in kilaze (;


Kr na zasebnega mi pošl...
Kak se ti pa tak zdi ko jo pogledaš?
Debela?*

16Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 8:41 am

Karamela

Karamela

ti bom use na privat napisala (:

17Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 8:43 am

Peresnica



Karamela je napisal/a:ti bom use na privat napisala (:


oKeeej.=)

Hvala! Smile

18Nujno potrebujem pomoč! Empty Re: Nujno potrebujem pomoč! Tor Jul 27, 2010 8:43 am

Peresnica



Karamela je napisal/a:ti bom use na privat napisala (:


oKeeej.=)

Hvala! Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu