slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Nowa tuki :)

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Nowa tuki :) Empty Nowa tuki :) Čet Okt 15, 2009 10:03 am

*KristinA*



Živjo!
Sem nowa tuki...
Sem zelo debeu človek Embarassed in si strašno želim shujšat... nočem bit celo življenje svinja Evil or Very Mad

1x mi je že šlo zelo dobro... Izbrala sem kombinacijo bruhaja in stradanja... včasih se preprosto nisem mogla upret hrani... Še posebi med šolsko malico ne Embarassed ... Takrat sem hodila bruhat... Neki ljudi je opazlo da kr na 1x zginem in d bolj malo jem... pa se je veselje končalo...

Se pardoniram za tok nakladanja Embarassed ...
Ampak upam da mi boste vsaj Ve dajale podporo Neutral ... Ker mi gre strašno nažiuce ko mi folk laže u obraz in pravi da ne potrebujem hujšanja... vem da samo hočejo da bi bla tkšna svinja kt oni ... nič drugo.

love by me clown

2Nowa tuki :) Empty Re: Nowa tuki :) Čet Okt 15, 2009 11:26 am

Anja*

Anja*

Pozdravljena! Smile Lepo, da mamo še eno članico.
Brez skrbi, da boš dobila ogromno podpore, so same krasne punce tuki. Smile
Drugače pa močna volja pa vztrajnost. Pa sproti poročat kako ti gre. Vsaj meni je tko velik lažje. Wink

3Nowa tuki :) Empty Re: Nowa tuki :) Čet Okt 15, 2009 12:38 pm

*KristinA*



Hwala Smile

Mi lahko samo katera svetuje kako je lažje prit do cilja... da si takoj daš mejo na določeno količino kalorij dnevno (npr. 500) ali da začneš pr 1000 Embarassed pa potem postopoma znižuješ vnos kalorij...

Zelo me je strah da bi pred dosegom svojga cilja obupala pale

4Nowa tuki :) Empty Re: Nowa tuki :) Pet Okt 16, 2009 12:29 am

Ninchy



Živjo,

ne vem, kaj bi bilo bolje. Mogoče res ne preveč divje začet, da ne boš prehitro obupala. Je pa tako, da ko boš videla rezultat, te bo to potegnilo naprej. Men tut najbolj pomaga sproti poročat o napredku1

Pa lep pozdrav in dobrodošla! Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu