slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Žiuujo tuki sm nova...

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Žiuujo tuki sm nova... Empty Žiuujo tuki sm nova... Pet Maj 14, 2010 10:33 am

jeznanase

jeznanase

Heii jap tuki sm nova...prou iskala sm kšn tak forum
prooossmmm pomagite miii jst nemorm več tko...še par mescou nazaj sm bla čista suhica zdj sm se pa sigurno ene 6 kg zreedila ker s zašla s poti in sm začela jest...in sm velikrat kašne diete probala samo kr nimam več tiste moči pa volje za hujšanje proosiimm pomagite pa povejte kaj nej nrdim ker me to res dela nesrečno Sad
do 15 junija bi rada shujšala 6kg kakšn predlog kako????

2Žiuujo tuki sm nova... Empty Čet Maj 20, 2010 1:19 pm

Sundays

Sundays

oooomg prou res VEM o čem govoriš:S jz sm do prejšnega mesca shujšala 6-7 kil ( ene 4 mesce mij uzel, ja vem, vlik, kr sm najprej lepo počas hujšala, pol pa spet začela stradat/bruhat, tko k delam že od 6ga klasa, na isti način hujšam:S). no skratka, zadn mesc pa ISTO KU TI! kr nimam več volje! NOBENE! sm šla na novo dieto predučerišnim pa se SPET nism držala, kr sploh nimam več DOBENE volje in moči, nččč:S po en stran HOČM bit suha NA USAK NAČIN, HOČM HOČM HOČMM, MORMMM! po drugi strani pa hočm bit vesela, pa se delat, da sm zadovoljna...itak grem ju3 spet na dieto...MORM ! drgač pa, sm velka 170, kil mam pa 60...to je za moje mere lih prou, dejansko tko ku more bit, ampak jz hočm met usaj 54 hehe:) tko, da ja.....wish me luck >.< aja, stara sm pa 15 Smile pa še čez MANJ kt dva tedna mam konči izlet in mi je bed:S morm shujšat do takt usaj tri kile:S pa še za obleko za valeto hujšam, že dva mesca čakam, d si jo kupm, da shujšam do takrt, sam (tko ku sm že prej rekla) VEDNO znova zaserjem:S Evil or Very Mad pig
če kej češ prašat, sam praši, ful se spoznam na kalorije in vse hhehe;) leta izkušenj hehe:P

3Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Sob Maj 22, 2010 12:33 pm

jeznanase

jeznanase

evoo čist iste probleme mava :S jst sm visoka 174cm pa mam 58 kg mela sm jih pa 52...in res nimam več nobene volje mislm skoz neki ene diete probavam sam ne zdržim prou nimam več tistga zagona ..in use o čemer razmišlam so kile pa hrana...najhujš pa je da mam zlo radaa hrano pa skoz sam na hrano mislm res nemorm zdržat 3ure da ne bi mislna na hrano al pa jo jedla :/ in u lajfu bi blo use ql sam če nebi blo problemou okol teže joooj prou žre me žeto...drgač sm stara 14 bom pa 15 tko da sva isti letnik Smile)) pa jst tut hočm do valete usajj mal shujšat še posebi do poletja-.- na kalorije pa use to se pa tut jst zlo spoznam hehe ker sm že ene 4 leta čist s temu zasvojena ...mimgrede na kero srednjo greš naprej ???

4Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Pon Maj 24, 2010 1:50 pm

Sundays

Sundays

ooobed čiz isto prsežm:O haha. res, prou na k mi že gre use to, če se neb tok obremenjevala, bi bla že prou kul. sam k HOČM bit suha in mi upam, d nekak bo uspel hh. naprej grem pa na srednjo Medijsko. ti?Very Happy

5Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Tor Maj 25, 2010 11:16 am

jeznanase

jeznanase

ja sj po moje bi blo tut bol če se sploh nebi obremenjevala s tem ...sam k nemormm jaoo...amm jst grem pa na sšfkz sredna šola za farmacijo
a je medijska u LJ an če se ne motm Very Happy
eii pa a maš mayv+be fb???

6Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Tor Maj 25, 2010 12:11 pm

Sundays

Sundays

oo jz sm tut hotla it na farmacijo najprej Smile zdravstvena. v lj ane? in ja, medijska je v lj Smile ej ti fb na zasebnega pošlem^^

7Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Tor Maj 25, 2010 1:01 pm

jeznanase

jeznanase

Ja u LJ Smile sj jst bom tm u dijaškmu domu Very Happy pol se pa mogoče še kdaj vidva hehe =d

8Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Tor Maj 25, 2010 2:58 pm

Sundays

Sundays

mhm, sej jz živim v lj Very Happy pa fb sm ti poslala na zasebca, lah dodaš. kako si ti na fb?^^

9Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Tor Maj 25, 2010 10:47 pm

jeznanase

jeznanase

OO lpo Very Happy...kje pa a centr a kje ? fb sm ti poslala na zasebca Smile

10Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Sre Maj 26, 2010 12:42 pm

Sundays

Sundays

yp, center:)

11Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Sre Maj 26, 2010 1:17 pm

jeznanase

jeznanase

No če me sprejmejo se pa res loh vidva Very Happy

12Žiuujo tuki sm nova... Empty Re: Žiuujo tuki sm nova... Sre Maj 26, 2010 2:11 pm

Sundays

Sundays

jaaa, sej to pa itak!Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu