slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

games for us

+20
mihy
Hani_bani
modra*
Blonde
broken
piikaa
Ninchy
Winona
Christine
Bejb
Anja*
*bad girl*
KiiKii
AnnA
pia...
adelisa
anny
nina
wannabe_nobody
mala
24 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Sporočilo [Stran 5 od 5]

101games for us - Page 5 Empty Re: games for us Pet Nov 27, 2009 12:55 pm

modra*



Pa ve tak niste normalne Evil or Very Mad večina vas je velika 163..pa 40 kg??? Evil or Very Mad affraid pale kaj ste bolane?? ve ste ja vse anoreksične..te strani bi res blo treba nekomu pokazat in vse pozapret...kaj ste vidle že kdaj kak ZGLEDAJO ANOREKSIČNE PUNCE??? Evil or Very Mad če še niste bi si jih mogle malo ogledat...to vam je lepo?...okostnjaki??!...saj to boste lahko še po smtri...zdaj ste pa LJUDJE!! živi!! Mad tako dolgo se bote hecale da se bo kera res znašla v bolnici! ve kar...samo potem ne zbujajte pozornosti drugih, ko boste potrebovale pomoč...no saj jo že potrebujete! Mad definitivno! zakaj to delate same s sabo?? zakaj se tak sovražite?? s samopodobo ste na nuli! Evil or Very Mad se zavedate tega?? Mad malo se zamislite in lep pozdrav,

Johanna No

102games for us - Page 5 Empty Re: games for us Sob Nov 28, 2009 11:19 am

piikaa

piikaa

sploh nevem zakaj isces po internetu strani kot je ta ce se potem pritozujes da smo vse anoreksicne in nenormalne.to ni tvoj problem..skrbi ti zase in pejd jest da nebos postala anoreksicna in kocala v bolnici kot okostnjak in zbujala pozornosti drugih.mi bomo ze zase poskrbele Very Happy pa nasa samopodoba in samozavest se te niti malo ne tice... Very Happy ne razumem te res ne hahaha Very Happy

103games for us - Page 5 Empty Re: games for us Čet Dec 31, 2009 3:19 pm

Hani_bani

Hani_bani

Trenutna teža:62kg
Cilj1:Do 15.1.2010 želim shujšati 5kg.
Cilj2:50kg

104games for us - Page 5 Empty Re: games for us Čet Jul 29, 2010 12:33 pm

mihy



Trenutna teža:62kg
Cilj1:Do 15.1.2010 želim shujšati 5kg.
Cilj2:50kg

Do 15.1.2010? No, da te vidmo Very Happy Very Happy

Ps: Ko berem poste na tem forumu, sem vesel, da sem se odločil za MEDICINSKO fakulteto, ker sem ziher, da strank ne bo manjkalo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

105games for us - Page 5 Empty Re: games for us Čet Feb 02, 2012 3:24 pm

CuteMonster



Jaz pa mam 59 kg in 166 cm. Morm shujšat čim prej, no čez en mesec moram prit do 55 kg če ne več. Upam da bo vse all right Very Happy

106games for us - Page 5 Empty Re: games for us Sre Feb 29, 2012 8:38 am

nirca

nirca

je sploh še kdo tule?

jaz sem se totalno zasrala... vage še vedno nimam (ta zadno ki sem si jo kupila mi je mat skrila grrr Mad )

ampak po hlačah čutim kako sem se zredila...prav groza me je zdaj ko bodo spet testiranja in bom mogla jit na vago Sad

je kdo za dopisovanje?

107games for us - Page 5 Empty nova Sre Feb 29, 2012 8:56 am

xoxo



živjo,
jaz ne vem kaj bi naredila sama s sabo,res! debela sem,grozno debela. imam 58kg po tem k sm se zadn tedn prenajedala skor 59,čeprav naj bi ble to sam mišice,ampak:kt da sm slepa,špeh je,sam špeh! 3x na tedn mam treninge na kerih delamo ful trebušnakov,skletc,tečemo,in zato imam občutk da se loh nažrem pa bom itak pokurla.in hočm da je tega konc! dons pride šivilja na nš trening ns zmert,in tm so use suhice in js bom najdebelejša. sprjaznla sm se stem da dons pač bom ta debela,ampak pol k bomo dobil drese,bom tok suhcena da mi bo prevelk,prou hočm to! hočm pridt na 50kg,to bi blo supr,ampak od kje nej zgubim 8 kil,še posebi če so po kšnm čudm nerealnm naklučju res mišice? punce,prosm pomagejte mi,bla sm 4 mesce u bolnci,še zmer mam depresijo in iz usga tega se bom izkopala samo če bom suha!!! pa še pirsing mam u popku in ga usi hočjo vidt men je pa nerodn svoj vamp pokazat. nardila sm si ga pa za motivacijoooo:)))

108games for us - Page 5 Empty Re: games for us Sre Feb 29, 2012 1:53 pm

nirca

nirca

xoxo je napisal/a:živjo,
jaz ne vem kaj bi naredila sama s sabo,res! debela sem,grozno debela. imam 58kg po tem k sm se zadn tedn prenajedala skor 59,čeprav naj bi ble to sam mišice,ampak:kt da sm slepa,špeh je,sam špeh! 3x na tedn mam treninge na kerih delamo ful trebušnakov,skletc,tečemo,in zato imam občutk da se loh nažrem pa bom itak pokurla.in hočm da je tega konc! dons pride šivilja na nš trening ns zmert,in tm so use suhice in js bom najdebelejša. sprjaznla sm se stem da dons pač bom ta debela,ampak pol k bomo dobil drese,bom tok suhcena da mi bo prevelk,prou hočm to! hočm pridt na 50kg,to bi blo supr,ampak od kje nej zgubim 8 kil,še posebi če so po kšnm čudm nerealnm naklučju res mišice? punce,prosm pomagejte mi,bla sm 4 mesce u bolnci,še zmer mam depresijo in iz usga tega se bom izkopala samo če bom suha!!! pa še pirsing mam u popku in ga usi hočjo vidt men je pa nerodn svoj vamp pokazat. nardila sm si ga pa za motivacijoooo:)))

omg! čiz te štekam!
jzt mam hip hop 3x na tedenn + vsako jutro tečem+ 2x na teden jazz balet pa nikukr ne morem shujšat... pa nikol, res nikoooool ne grem preko 250 kcal... madoniš... ponavad jih popapam 200. točno 200. kadr mam krizo al pa me starci bašejo požrem še tistih 50...
pol mam pa še sobno kolo,... kjer mi piše da v eni uri zgubim kao 600 kcal ampk tega ne vrjamem več... jezt mam tut filing da se samo redim... stegna mam ko bombe!
in sploh ne vem kaj nej nardim!!!

praujo tut men da so stegna posledica mišic-pa ne ga srat! če vidim kako se vse trese ko se premikam, pa kako čutim lahko kako se težko premikam zarad vse te mase... trebuh mam izbočen in počutim se kot nosečnica....
a je možno da je to zarad vode?

je pri tebi tud tako?

109games for us - Page 5 Empty Re: games for us Čet Mar 01, 2012 6:57 am

xoxo



omg! čiz te štekam!
jzt mam hip hop 3x na tedenn + vsako jutro tečem+ 2x na teden jazz balet pa nikukr ne morem shujšat... pa nikol, res nikoooool ne grem preko 250 kcal... madoniš... ponavad jih popapam 200. točno 200. kadr mam krizo al pa me starci bašejo požrem še tistih 50...
pol mam pa še sobno kolo,... kjer mi piše da v eni uri zgubim kao 600 kcal ampk tega ne vrjamem več... jezt mam tut filing da se samo redim... stegna mam ko bombe!
in sploh ne vem kaj nej nardim!!!

praujo tut men da so stegna posledica mišic-pa ne ga srat! če vidim kako se vse trese ko se premikam, pa kako čutim lahko kako se težko premikam zarad vse te mase... trebuh mam izbočen in počutim se kot nosečnica....
a je možno da je to zarad vode?

je pri tebi tud tako?



ojla,js sm vidla da ful sodelujš na temle forumu in si i postala prou uzornica! js ful občodujm take ludi kt si ti!Smile
u kolkm času mislš/mislte da zgubim 8 kg (še bolš 10)? upam da čiiiiim hitrej ne morm se več prenašat ne pogleda na tehnco. čeprou sm se zdej mal brzala pr hrani, mam še zmer skor 59kg,js jokam zarad tega usak dan:(


jaaa,tud men stegna kr gor pa dol pa levo pa desno mkigajo pa skačejo no fuuuuuuuj-.-

110games for us - Page 5 Empty Re: games for us Sob Mar 17, 2012 2:27 am

nirca

nirca

do deset kil ti uspe zgubiti v enem mesecu Smile

111games for us - Page 5 Empty Re: games for us Sob Mar 16, 2013 5:06 am

effy.

effy.

ewo moja trenutna teza je 48 kg.
cilj: 45 kg

drzte pesti

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 5 od 5]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu