slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

nova na forumu. mi lahko kdo pomaga pri hujšanju?? :/

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

wannabeskinny>.<



heei.. jaz sem tudi tukaj nova Smile in bi prosila če bi mi nekdo pomagau pri hujšanju. Rada bi izvedla koliko kalorij lahko zaužijem na dan. Kaj moram jesti? Bruhati pa nikakor ne morem. Ima kdo kak nasvet kako bi lahko.?

Lp. hvala za pomoč vnaprej.

betterthanthis

betterthanthis

jej zdravo, 5 obrokov na dan, veliko pij in telovadi.
lahko za povedat, težko za uresničit. :/

wannabeskinny>.<



betterthanthis je napisal/a:jej zdravo, 5 obrokov na dan, veliko pij in telovadi.
lahko za povedat, težko za uresničit. :/

Zanima me, kaj druge jeste oz koliko pojete pa kaj? ;/
nujno hočem shujšati. :S

betterthanthis

betterthanthis

wannabeskinny>.< je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:jej zdravo, 5 obrokov na dan, veliko pij in telovadi.
lahko za povedat, težko za uresničit. :/

Zanima me, kaj druge jeste oz koliko pojete pa kaj? ;/
nujno hočem shujšati. :S

js nočm bit anoreksična, ampak zdi se mi, da vse bolj postajam. pa ne po izgledu, ampak v glavi. npr. zgubim en kilogram in kar naenkrat hočem več, veliko več. jem veliko sadja in zelenjave in vsako uro probam spit kozarec vode. pa tut pred jedjo je dobro neki spit. drugač pa mi ne uspeva kej dost, tko da... ://

Nejc



wannabeskinny>.< je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:jej zdravo, 5 obrokov na dan, veliko pij in telovadi.
lahko za povedat, težko za uresničit. :/

Zanima me, kaj druge jeste oz koliko pojete pa kaj? ;/
nujno hočem shujšati. :S
Joj ste nezreli s temi "NUJNO NUJNO HOČEM SHUJŠAT" forami...

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:
wannabeskinny>.< je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:jej zdravo, 5 obrokov na dan, veliko pij in telovadi.
lahko za povedat, težko za uresničit. :/

Zanima me, kaj druge jeste oz koliko pojete pa kaj? ;/
nujno hočem shujšati. :S
Joj ste nezreli s temi "NUJNO NUJNO HOČEM SHUJŠAT" forami...

okej, mogoč bi blo zdej med poletjem dobr mal shujšat, mal utrdit mišice in podobno. ampak vse ma svoje meje, ne smeš pretiravat. ne smeš v skrajnost! drugač pa pod besedu 'hujšanje' ne gre sam stradanje pa bruhanje. js 'hujšam' z zdravo prehrano in gibanjem. tega pa itak nikol ni preveč..

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu