slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

ENO-MESEČNO HUJŠANJE! Spodbujanje, poročanje o uspehih/padcih

+5
lonely.whisper
Kika
jessica123
nirca
xoxo
9 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Sporočilo [Stran 4 od 4]

xoxo



joj punce,ko bi vele kašne srečnice ste,moje kile ostajajo na istem,oz. jaz jem in bruham... ne zdržim dneva brez hrane...tok sm jezna nase,da mi je brezveze vse,za vsak grižljaj ki ga bom nardila od zdej naprej bom mela kazen; narest 500trebušnjakov,ali kej tazga!

nirca

nirca

xoxo je napisal/a:joj punce,ko bi vele kašne srečnice ste,moje kile ostajajo na istem,oz. jaz jem in bruham... ne zdržim dneva brez hrane...tok sm jezna nase,da mi je brezveze vse,za vsak grižljaj ki ga bom nardila od zdej naprej bom mela kazen; narest 500trebušnjakov,ali kej tazga!

vztrajaj!!! pa pojd še za petnajst minut ven tečt, pa deset trebušnjakov več pa bo! ti samo vztajaj! Smile

moji dnevi so bili polomija... sem gor ne morem več tak redno hodit ker je fotr začeu nadzorvat kaj počnem na netu,.. pa še slikce so najdl !!! Sad idiotidiotidioridiot sm!!! fuck off!!! hvala bogu do zvezka niso pršli, so pa najdl tiste proklete slikce ki jih še nisem zalimala... kok se bedno počutim! prou sram me je, kr se mi je mat dejansko v faco rećala ko mi jih je dala.... najraj bi šla kr pod zemlo.. Sad

nirca

nirca

P.S. hunger hurts, but starving works Smile

Kika

Kika

Jaz mam na srečo svoj računalnik, sicer si jih pa lahko skriješ(slike) da jih samo ti vidiš.
Jaz ponavad doma rečem da sem bla s kolegicami na kebabu ali pa jim natrosim kaj vse sem jedla že dons...Ponavad pa me nit ne sprašujejo, ker mislijo da itak polno cukra že na šihtu vase zbašem Laughing Twisted Evil

Do konca tedna pa bom samo na zelenjavi, ker moram do 10 aprila na 50 kil prit Twisted Evil

Tale citat pa je iz enga filma: Smile
"Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period."


ne se vdat Exclamation

jessica123

jessica123

Jst tut ce zdrzim dva dneva sm ze cist konc....zmatrana in se sploh nemorm ucit kar je zelo slabo kr mam ze zdej bl slabe ocene pa se niti nism zacela full hujsat.....kksn nasvet kko odprvt utrujenost?

Very Happy

nirca

nirca

kavaaa? xD
jzt kadr res ne morem več se s kavo nalijem Smile

<3

drugač pa fora vsega je v disciplini... tko v šoli kot pri hujšanju. jzt na primer, odkar resno shujšam tut veliko bolj v šoli sodelujem... ker si dan splaniram do zadnje minute, da res ni nič časa za hrano in podobne oslarije. baje da če daš možganom nekej za mislit (kot na primer kako težko nalogo z mate) ne mislijo na nič več druzga xD AL PA TIPI : pač misli na tipe xD haha..

aja če smo že pri tipih a kjera ve kak se kličejo neki kjut fantje iz anlglije? neka skupina sem pa pojma nimam kjera :?


stay strong Smile <3 ** rada vs mam

xoxo



nirca: js skrivam ta zvezek,pa na računalniku mam tko da sam js vidm,zgodovino takih forumov pa brišm,oz. dam kr da google sam ignorira zgodovino:) zadnič je odči vidu moj ''dnevničk'' in me je uprašu če mam novo spominsko knigo in js seveda: jaa,valda:D

nevem no,ful se krivo počutm k tkole lažm,oči me pokliče iz službe pa vpraša:no a si že pojedla kosilo? ja oči...
pa tok ga mam rada,res tisto daddy's little girl,in pr vsh mojih ogromnih kilah me je naprimr lansko leto nosu iz šmarne gore dol,ker sm bla zmartana,pa če se razjezim me uzame u naročje pa me potolaž,najbolši oči kar si lahko zaželišSmile mami pa isto,sicr se velikrat skregava sam sva pol še bolše prjatlce:)

no u glavnem,dons zdržim brez hrane,jutr bom kej malga pojedla,sam a MISLTE DA SE BO POZNAL? Sad((

srečno punce,luv ya all:** <3

nirca

nirca

haha.. xoxo, midve mava čist različne starše-.-

jezt mojmu fotru ne pustim bliz... ni varjante da me objame al pa kar koli druzga (jezt na splošno ne maram da se me ljudje dotikajo... enkrat sem šla na masažo sem skor znorela)... me je že strah ko mam kmal rojstni dan in me bojo usi objemal pa lupčkal... fuuuuj... pa torta... ogabno.. kill me?

pa mami: pa sej jo mam rada.. ampak mi ni kot frendica... se pogovarjam z njo, ampak čim me začne sprašvat o tipih so moji odgovori samo ; okej... zdej mam pa še velik za šolo naredt-> in grem stran xD

DRUGAČE PA TUT JZT SKIVAM ZVEZEK! matr, zej ga sigurno noben ne najde! xD sam slikce so nadjdl, tiste ko sem si jih že na papir dala, pa jih še nisem razrezala pa v dnevnik...

xoxo



js tud zadne čase ful ne maram bližine drugih ljudi,ubistvu je tkole: oči pa mami me lahko objemata,pa seveda bratc pa sestrca ker se poznamo od vedno in najbrž vejo da sm debela krava:(
ostali pa sam straaan,najhujš je če v šoli kdo koga za foro špika v trebuh je men tok neprijetn k vem da bojo začutil špeth:((

nirca

nirca

mene sam brt lahko objame... pa še to zlooo redko. uu pa sestričnica ki je stara pol leta xD LOL..

dans je eden najlepših dni drgač... sama duma sm bla, brez tastarih in kooooončno sem mela tist proklet post:) jutr se grem mal po Ljubljani sprehajat, pa upam da se jim bom tut izognila.. vsaj za kosilo Smile

čeprou je čudno... coca-colo sem pila (dietn : 250 ml = 0.5 kcal) in se sploh ne počutim lačne... mal sm žiučna zarad tega Suspect

Kika

Kika

ojej kak bom jaz do 10 aprila prišla na 50kg? No niti 53 mi noče pokazat Mad ta teden se mislim tak mučit...pa popolnoma vseeno je kak lačna bom pa kok zlo mi bo slabo.Ampak pomembno da sem še vedno odločena, da mi uspe!!!!

Dans sem za zajtrk drgač pojedla 3 riževe polpete.Čez dan sem pa spila 3 kave iz avtomata

Kstew

Kstew

Kika, uspelo ti bo, vztrajaj!
Meni se je ustavlo na 54.00 kg in nisem vedla kak dalje, ampak zdaj sem 2 dni bol malo jedla in sem danes mela 53.6 kg zvečer, tak da sem ful happy in me že zanima kaj bo zjutraj.
Je pa tut moj cilj prit na 50 kg (prvi cilj)

Kstew

Kstew

juhu, danes zjutraj sem mela 53.2 kg, kar je super, končno sem se premaknila iz 54 kg... Tut počutim sem odlično bounce

Determination today leads to success tomorrow!

nirca

nirca

sam se tut jz spownem da ko mi en cajt ni šlo dol je pomagal da sem en ornk obrok pojedla... al pa odvajala Smile odvajala so bulš... tisto ti želodec raztegne... fuj.

xoxo



hej,nekej časa nism pisala kr sm se čist zasrala med vikndom...počasi okrevam,zredila sm se iz 53,9 na 56,1 ,dons zvečer sm mela 54,9,pa bomo vidl...

Kstew

Kstew

danes sem ful happy ker sem mela zjutraj 52.9 kg cheers se je splačalo stradat, sem šla 4 kile dol v 17 dneh...
Zdaj pa samo tak dalje...
Kak pa kaj vam ostalim gre?
Kika, ti je ratalo prit na 53 kg?
luv ya all I love you

Kika

Kika

Danes zjutraj je kazalo točno 54 Smile pa jaz do torka 3 kile dol spravt mislim???? Mad

6.4 je polna luna Smile tak da do nedelje sem brez hrane. Razz


kot pravi Will.I.Am: You can go hard or you can go home

brezka



Vsem čestitke za uspešno izgubljene kilograme, pa tud če niste lih čist zadovoljne. Sicer pa je tud tko, da se en kilogram na videz ne pozna, je velik tud v glavi. Sam je problem, da je v glavi težk razčistit. Kaj pa mislte, za takele prehranska dopolnila za hujšanje? Je katera že sprobala, pa kakšni so kej rezultati, če seveda je?

tamyyy

tamyyy

Jz sm probala že kr neki teh tablet.
Tiste, ki jih dobš v trgovinah po Sloveniji alpa u lekarni (npr. Citrus slim in to) ne delujejo!!! Tako da škoda izgubljat čas in denar.

Jaz kupujem neke ameriške preko neta...in mi ful pomagajo.

Kika

Kika

Jaz sem probala vse od Apetit stop do zelene kave Laughing Embarassed nič od tega ni kaj prida delovalo Rolling Eyes

Kstew

Kstew

hej!
Da vas malo apdejtam....že nekaj časa nisem pisala, ker je bil ta tedn katastrofalen glede prehrane...pred menstro sem bila in sem imela taki apetit da sem samo jedla...in je blo res grozno, ker sem šla enih par kil gor in sem se počutila tak kot da imam 100 kil affraid
Zdaj pa sem se 3 dni malo nazaj držala...in so šle kile malo dol spet, zdaj mam 52.5 kil, kar je najmanj do zdaj, tako da bom še vztrajala, ker res hočem prit na 50 kil...oz. malo pod 50 kasneje, kakih 48 kg bi blo super...
malo sem se razpisala...zdaj pa grem laufat bounce

Kstew

Kstew

punce...kje ste vse?
kako vam gre, vam je uspelo?
jaz imam kratek update, danes sem imela 50.0 kg tako da prvi cilj sem dosegla jupiii bounce zdaj sem kr zadovoljna s postavo, tako da upam da mi bo uspelo ohraniti težo Very Happy

xoxo



hejla
js sm kr nehala smle hodt,ampak sm pridno hujšala in sm učeri pršla na 48...ampak...sm se pol nažrla in nism mogla zbruhat,tko da je blo dons 49...ampak sm se spet zajebala,ker sm zdle pojeldla kokice in solato-in zbruhala, ampak pol sm pojedla pico,haha in zdej ta pica noče vn:(((( prou smešn je,kok nimam samokontrole,pa še siljo me jest ker sm za 10kil shujšala,sam sm rekla da nism,pa da ne vemkok sm mela prej,eviil:DDD

Miša88



Živjo!

Nimam pojma, če je sploh kdo še tu...
Kakor koli, ne bom povedala kok mam kil, ampak jih je preveč. (vsaj 10 če ne 15 preveč) pa še to, da pridem do normalne postave. Groza. Um, moj problem je čips oz. slana hrana na splošno.Jem ta trapast čips vsaj enkrat na mesec, če že ne dvakrat.
Načeloma živim sama in me nihče ne kontrolira kaj in kolk jem, kar je kr velika prednost, čeprou moram rečt, da mi je blo včasih bolj zanimivo, ko sem mogla skrivat stvari in spletkart, ko sm še doma živela. Imaš večjo motivacijo nekak. Mogoč se čudn sliš, samo tko je...
Kakor koli, punce rabim pomoč, ker tako ne gre naprej. Groza me je ogledal in najbolj me je groza slik. Poleg tega imam še malo bolj široko postavo kar se kosti tiče, pa veliiiike prsi, kar vse skupaj naredi še hujše (niti tečt ne morem, ne da bi si jih praktično držala - velikost košarce: D), ker drugačle boli. Sad Okoli drugih punc se počutim kot kit in ne da se samo počutm, tako dejansko je.

Prosim za pomoč in podporo Smile

Grem pa na eno dieto zdej - limonada + ingver + javorjev sirup. Super okus, res.
Začnem jutri, držte pesti, a prou? Smile

Kstew

Kstew

hej, Miša Very Happy

Lahko ti svetujem kako je meni uspelo shujšat 10kg (v 5 mesecih). Vem, da to ni rekordno hitro, ampak menim, da je boljše hujšat postopoma, ker če ful na hitro izgobiš kilograme se potem kr radi hitro spet vrnejo nazaj in si na istem. TakO da ti svetujem, da se postopoma začneš odpovedovati čipsu, npr.: poješ samo pol vrečke na mesec, namesto eno vrečko, potem pa recimo še manj kot pol in tako zmanjšaš to res na minimum. Zmanjšaj pa tudi vse ostale obroke, recimo če si prej pojedla 3 zajemalke juhe, zmanjšaj najprej na 2 in potem recimo na 1 zajemalko...itd. Meni je na tak način uspelo, zdaj imam že nekaj časa 48 kg (165cm) in se počutim super, pa tudi nimam filinga da bi bila lačna.
Nisem nikoli imela diete, ker na splošno mam rada hrano Very Happy
Sedaj pojem zjutraj obvezno vedno zajtrk (pol kosa polnozrnatega kruha s sirnim namazom, in razno sadje: grozdje, breskve, banano...), za kosilo pojem kaj pač je doma, ampak vsega zelo malo (lahko bi rekli - otroške porcije), popoldan pa pojem še kakšno sadje, spijem kak kakav ali kaj podobnega. Moja šibka točka je čokolada, prej sem pojedla 100 ali 200 g čokolade na DAN! Zdaj pa res poskušam še to zmanjšat, pojest čim manj...tako da imam na dan 3 do 4 obroke in trenutno mi to zelo odgovarja. Se pa tudi rekreiram vsak dan, zdaj ko so počitnice sicer zelo malo, samo kakih 15 min na dan...
Vem da sem zdaj to vse tako na hitro napisala, ampak upam da boš našla kaj uporabnega v moji zgodbi.
Diete ti sicer ne priporočam najbolj, ampak bom pa držala pesti v vsakem primeru, da ti čimprej rata izgubiti "odvečne kilograme" cheers
*persistence is the key to success*

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 4 od 4]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu