slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 5 od 20]

101Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Maj 18, 2009 9:46 am

Anja*

Anja*

Pri meni je tko da imam nekako ločeno gospodinjstvo. Mi sicer kupujejo ogromno hrane, nadzira, kaj jem pa ne nihče. Glede tega mam kr srečo. Smile
Kadar imamo družinska kosila - sicer zelo redko - pa ponavadi jaz kuham in sem s tem večji del časa za štedilnikom (ni očitno, da zelo malo pojem).
Drugače pa redno prosim za denar za hrano, ponavadi rečem, da bi šla s kolegico v kitajsko na kosilo al pa kej tazga... Se mi zdi, da to najbolj vžge.
Do zdej ni še nihče nič posumil. So prepričani, da se hočem samo zdravo prehranjevat (ne jem mlečnih izdelkov, žitaric, mesa...). Dobra stran tega je, da če me kdo že začne silit s hrano, pred mene porine kakšno sadje al pa zelenjavo, nikoli kaj res kaloričnega. Very Happy
Je bilo pa že kar nekaj pripomb na to, da sem shujšala. Ampak zaenkrat nič hujšega. Upam, da bo še naprej tako. Smile
Ne predstavljam pa si, da bi mogla vsak dan sedet za mizo z družino, da bi me imeli stalno na kontroli kaj pojem. No

102Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Maj 18, 2009 3:01 pm

nina

nina

hei punce.... po dolgem času se vam javljam...
moram povedat da se imam sila zanič pa ne zaradi mene, da ne bi bila discplinirana ampak so me za 2 mesca v bolnco strpal- matr jim jebem!!!!! Mad

zdj sm spet debela-56 kg imam... in sem jih imela že 35 kg pig
no tu je tu... zdj upam da mi bo uspelo in bom shujšala ampak ne kaže mi dobr Evil or Very Mad

luw ya all I love you I love you I love you

103Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Maj 18, 2009 11:40 pm

adelisa

adelisa

Wau!
Kako si pa lahk tok hitr shujšala, pa kako so te lahk tok hitro poredili? To pa najbolj sovražm, da te "stlačijo" u bolnico in pol poredijo kot da bi bila žival! Groza! Ne vem, zakaj človeku ne pustijo svobode! Zagovarjam edino to, da če bi bila na robu smrti, potem je bolje, da prenehaš s hujšanjem, ker to si pa res ne želim, da umreš!

Ej, ne se sekirat. Sej lahk spet shujšaš. Nč ni izgubljeno.

( Kako si pa lahk hodila u šolo/ faks?)

104Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Maj 19, 2009 10:03 am

Anja*

Anja*

Joj. pale Sploh si ne upam predstavljat te grozne situacije. Sad
Ampak kako so te lahko kar na silo strpal? Sej si polnoletna - a ni tko, da se v tem primeru lahko sama odločaš?? Razen če je tko kot je že Adelisa rekla - da si res na robu smrti? Neutral
Ampak sej ti bo uspelo spet shujšat. Drugače smo pa me vedno tuki in te podpiramo. I love you

105Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Maj 20, 2009 11:56 am

Anja*

Anja*

Moj jedilnik zadnjih treh dni:
- pon: malo dušenih gobic
- tor: 1 kuhano jajce, 2 paradižnika
- danes: 1 kuhano jajce, malo brokolija

Kakorkoli obrnem se mi zdi preveč No Poleg tega med tednom bolj malo športam. Neutral Kako gre pa kej vam? I love you

106Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Maj 21, 2009 8:47 am

adelisa

adelisa

wau! Kok si pridna! Smile

Meni tudi gre bolje. Jem res mini obroke, okoli 50-100 kal na obrok. Imam pa omejitev do 500kal maksimalno na dan. Upam, da je to zaenkrat uredu. Ne bi rada imela le 1ega ali 2 obroka,ker se mi zdi,da se metabolizem ful upočasni, kar pa ni uredu.

Kolko ste kaj izgubile kg? A se kaj tehtate? Jst se nočem, dokler ne vidim rezultatov. Mogoče čez kakšn tedn. Vam poročam! Smile

107Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Maj 21, 2009 2:03 pm

nina

nina

kao nimaš besede če si presuh in moraš biti v bolnici dokler te ne poredijo...
matr sem jezna... veš kaj držala sem se stroge diete- sam enkrat na tedn sm jedla po 5 listov solate in jemala odvajala.... jst mam protektal s- sirup ampak najbolj pomaga... cena je 7.18 eur. Cool
zdj sem spet začela telovadit (aja pa telovadila sem kot nora) Very Happy

sem ponosna nase da redno telovadim in tudi vode veliko popijem... drugače sem se pa doma nalagala da imam raztrgan požiralnik zaradi bruhanja in lahko jem samo sadje in zelenjavo- tako me nihče ne sili s toplo hrano in tudi z drugo ne...
tudi če se preobjem se ne morem zrediti samo shujšati ker so sadje in zelenjava Twisted Evil

pa naj me zdaj ustavjo!!!!!
I love you I love you I love you

108Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Maj 24, 2009 4:34 am

adelisa

adelisa

No men gre kar uredu. Sm bila ta tedn pridna in sm se odpovedala kruhu,ki se mu res težko uprem. Testenine pa krompirja pa itak ne jem.

sem ugotovila da so pri meni problem samo OH-ji, ker pol ne morm shujšat, če jih preveč pojem oz. se mi teža ne premakne.

No, ta tedn sm shujšala za 2kg. Bomo vidl kako bo naprej, sam mislm, da bom mogla res res pazit, ker če bom pojedla sam grižljaj kakšnega sranja, se mi lahk vse pozna pa vse uničim.

Kako gre vam? Smile

109Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Maj 24, 2009 8:57 am

Anja*

Anja*

Glede hrane gre meni super. Sploh nimam apetita. Včeri sem pojedla solatko, danes ne bom nič. Smile
Bolj je problem gibanje. Embarassed Evil or Very Mad

110Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Maj 26, 2009 9:33 am

mala

mala

Hejla
Evo js že par dni hodim sem gor pa vas malo berem pa to ane. Ampak nobena ni tko tist vstrajna pa to Evil or Very Mad
Js sem konec z šolo in sem skoz doma in jutri začnem spet upam da mi bo uspelo in da me bote spodbujale. Moram malo na youtube it gledat videje da me malo motivirajo Twisted Evil

111Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Maj 26, 2009 11:27 am

adelisa

adelisa

hey! povem ti, da je motivacija vedno v tebi! ne rabiš druge gledat da te sbodbujajo,lahko se le sama, ker to je učinkovitejše!resno!

moje mnenje, če preveč druge gledaš, te lahk to motivirala al pa ne,sam samo za kratek cajt. tko da je najbolš, da spemeniš mišljenje, pogled itd.ker pol si še srečnejši, da se sam sebe prepričaš, da boš shujšal in ti bo uspelo.

res pa je, da nismo popolni in da se včasih zlomimo, sej smo sam ljudje, sam potem še toliko bolj delamo na tem,da to popravimo in se izboljšamo, a ne Wink

mislm,da si vsaka oseba želi uspeti v nečem, pa naj bo to hujšanje, da pride do želene postave al pa kej druzga.vedno bodo padci, trpljenje, bolečine,obup, če smo se zredile za kilogram sam to nas dela še močnejše, osebnostno zrelejše in še bolj vztrajneje in karakterno trdne osebe, ki prenesemo vsega boga! Wink

meni počasi uspeva...počasi....(počasi se daleč pride!) Smile

112Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Maj 26, 2009 12:37 pm

Anja*

Anja*

Adelisa - krasen post. I love you Se čist strinjam s tabo. Drugače bi pa zase rekla, da sem precej vztrajna. Je že res dolgo časa minilo, odkar sem kaj sladkega al pa kaloričnega pojedla... Če se mi že kdaj zalomi, pa pojem malce več sadja oz. zelenjave. In mislim, da to nima hujših posledic. Wink
Da se vrnem k temi - včeri sem pojedla manjši krožnik dušene zelenjave, danes pa nič. Sem en redbull light spila da me drži pokonc. Cool
Upam, da gre vam tud ok. I love you

113Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Maj 26, 2009 3:06 pm

mala

mala

Sam ne a veš.lej ko js vidim druge osebe ki majo zame sansko postavo mene to motivira ker vem da če so one lahko take sem lahko js tudi. Ko gledam na kompu kej vidim to kar bi js rada postala in to je zame tisto kar me pol drži pokonci. Pol avtomatsko začnem z telovadbo in pustim hrano. Nevem zakaj sam tak je Twisted Evil
Čeprav js vem da če malo ješ pa pol nehaš bol ko ne ane. Pol te hrana mine in avtomatsko ne misliš na njo Wink
Upam da mi bo uspelo ane zdaj grem pa počasi spat

I love you

114Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Maj 28, 2009 3:16 pm

Anja*

Anja*

včeri: malo zelenjave
danes: krožnik zelenjavne juhe

Kok ste pa ve kej pridne? Smile
Držte se, rada vas mam. I love you

115Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Maj 30, 2009 3:49 pm

Anja*

Anja*

Hej, kako vam kej gre? Sej vem, da imamo več al manj vse trenutno ogromno dela in oh in sploh... Ampak dejte se mal oglasit tuki no. Neutral Da bom vedla, da ste še z mano in da še vztajate. I love you

116Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Maj 31, 2009 4:01 am

pia...

pia...

hej anja Smile seveda smo s tabo Smile

men sicer ne gre lih najbol, glede sole, stresa,.. pa skos nekej grizljam. tako da jutri se vzamem v roke in zacnem spet resno pazit kaj jem.
upam da gre tebi bolje Smile

drzi pesti da mi uspe spet pridt na staro pot Smile

I love you

117Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Maj 31, 2009 4:08 am

adelisa

adelisa

Hey! men tud ne gre lih najbolj....učenje,matura,učenje, matura.... :S
pol pa zmeri kaj jem Evil or Very Mad

ju3 se tud jst vrnem na stara pota...mi je res smotan ker sm skor not, pol pa kr neki zaserjem.... Evil or Very Mad

me zanima a ste že kaj shujšale? Jst niti ne,2kg zdej pa k mam tok stresno probam sam vzdržvat Rolling Eyes

118Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Maj 31, 2009 4:36 am

mala

mala

No js sm čez vikend bol malo jedla kr sem ga dost žurala ane Twisted Evil
Danes sem pa jedla riž pa zrezek z omako gobovo Mad jebiga
Zdj telovadim in pijem vodo.
Stehtala sm se in mam 62,6kg tak da zj moj cilj bo 60kg.
Fora je u tem da delam ane in me bo še to posebi izčrpalo in moram nekaj tam jest ane.Sj mamo sadje na razpolago tak da kul Twisted Evil

119Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Maj 31, 2009 7:37 am

Anja*

Anja*

Meni je šlo kar dobro do včeri. Danes sem se pa mičkeno pregrešila. Embarassed Nič zato, bom jutri samo na vodi.
Drugače mi je pa tehnica prvič po ene dveh letih pokazala pol 50 kg. Ful sem vesela. Very Happy Mi da že to velik motivacije za naprej.
Držim pesti za vse. Sej nam bo ratalo. I love you

120Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 04, 2009 8:47 am

adelisa

adelisa

no, jst tu poskušam zdej jest sam sadje pa zelenjavo. upam da mi bo uspel.
Kaj res nardite če vas zebe, k mene zadne cajte ful. Pomoje še zarad tega k sam sedim pa se učim in sm primiru.
Pa še enki.A mate tud ve kaj suho kožo? Jst jo mam na komolcih pa po kolenih in me ful moti. Mogoče je to od kave? (ker dehidrira telo)? A kera kaj ve?
Kolko vode pa spijete? Jst poskušam 1,5l, včasih tud do 2l, sam mam filing da pol skoz sam pijem pa lulam Rolling Eyes

punce bodte pridne! sunny

121Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 04, 2009 11:36 am

Anja*

Anja*

Moj sistem zadnji teden je tak, da vsak drugi dan pojem krožnik zelenjave. To je vse (še to se mi zdi velik). No
Spijem na dan cca 3 litre vode + ene 2 skodelici čaja + 2 skodelici kave-OBVEZNO Embarassed . Ponavadi še kakšno piksno redbulla light, ker drugače sem čisto brez energije. Vem, da ogromno pijem ampak to mi nekako nadomešča hrano.
Zebe tudi mene vedno. Povsod iščem vsaj malo sončka, da se lahko "mrtinčkam" Smile . Če sem pa doma si v sobo prinesem električno pečko, pa štumfe tadebele gor pa kakšno jopco.
Glede kože sem pa od nekdaj vajena, da z nego že skoraj pretiravam. Vsak dan se 2x namažem s kremo oz. oljem proti celulitu, po ostalem telesu pa z raznimi dišečimi losjoni. Tko da težav s suho kožo nimam.
Drugače se trudim po svojih najboljših močeh, držim pa tudi za vas pesti. I love you

122Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jun 05, 2009 6:24 am

adelisa

adelisa

wau...kok si pridna Smile

ej, hvala za nasvet! Se bom probala mal večkrat mazat s kremo pa upam da bo pol bolš. Drgač pa zebe me kot cucka. Se bom res mogla bl oblečt.
Dons sm pojedla 1 breskev, spila 2 kavici, zvečer bom mogoče še mal solate in to bo dost za dons. Upam da mi bo uspel se tko prehranjevat. Punce, držte pesti! Smile

123Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jun 05, 2009 6:38 am

Anja*

Anja*

Pridna! Very Happy
Danes je pa mene tudi prezeblo ja. Grozno vreme. No Takoj ko sem prišla domov sem direkt pod vroč tuš letela. Zdej je pa že boljš. Wink
Jedla nisem nič in tudi ne nameravam. Samo dve kavici brez mleka pa nekaj prehranskih dopolnil(zanemarljiva vrednost kcal).
Bodte pridne še naprej. I love you

124Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 2:31 am

adelisa

adelisa

Hey! Kako vam gre? Meni gre fajn. Smile Sm zdej začela resno, ker je končn konc mature (no, sam še ustni). Sm u 3eh dneh zubila 2 kg! Very Happy No, zdej jih morm še najmanj 5 Smile
Drgač pa, dons grem na birthday od frendice in bomo jedli tortico, tko da priznam da bom dons sigurn "mogla" grešit. Sad Bom bla pa ju3 zato bolj pridna. flower

Punce, vztrajajte! cheers

125Kaj ste danes jedle? - Page 5 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 6:37 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:kapučin
K:/
M:/
V:/

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 5 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu